آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور کویر کاراکال


تور کویر کاراکال

تور کویر کاراکال زیستگاه گربه وحشی

آن دسته از توریست های ایرانی که عادت کویرگردی دارند، هرگز از تور کویر کاراکال دل نمی کنند. بارها و بارها خرید تور کویر کاراکال و سفر به این منطقه در نزدیکی استان یزد، باز هم جذابیت فوق العاده زیادی خواهد داشت.

اگر می خواهید به یکی از متفاوت ترین نقاط ایران سفر داشته باشید، خودتان را برای تور کویر کاراکال آماده سازید.

این تور در مدت دو روز و نیم برگزار می شود و مقصد کویر کاراکال در شمال طبس در نزدیکی استان یزد می باشد.

علت نامگذاری کویر کاراکال به این نام، گربه ی وحشی کاراکال می باشد که برای مدت های طولانی زیستگاهش این کویر بوده است.

در کویر کاراکال با پوشش گیاهی خاص منطقه روبرو می شوید و شن های روان آن به نسبت چیزی که در کویر مصر یا کویر مرنجاب می بینید، ظریف تر هستند.

در این تور کویرگردی همه چیز از جمله نخلستان های آن حال و هوای خاصی دارد و اگر بتوانید در زمان مناسب به اینجا سفر کنید، تجربه ای بی نظیر برایتان رقم زده خواهد شد.

جاذبه های گردشگری با تور کویر کاراکال

در تور کویر کاراکال در هتل چهار ستاره ای به نام هتل نیکان مستقر خواهید شد و 5 وعده ی غذایی رایگان به شما سرویس داده می شود.

این هتل امکانات بسیار خوبی دارد و هنگام اقامت در آن احساس راحتی و آرامش کامل خواهید کرد. در واقع هتل نیکان بهترین انتخاب و همگام ترین هتل برای یک تور کویرگردی محسوب می شود.

برنامه ی گشت زنی تور کویر کاراکال از بازدید خانه ی وحشی بافقی آغاز می شود. وحشی بافقی شاعر ایرانی از شاعران قرن دهم است که زمان تولد وی به سال 939 هجری قمری بازمی گردد. منظومه ی شیرین و فرهاد بافقی مشهورترین اثر وی محسوب می شود.

جاذبه های گردشگری با تور کویر کاراکال
جاذبه های گردشگری با تور کویر کاراکال

پس از آن به باغ تیتو رفته و از میدان خان نیز بازدید می کنید. کمپ تپه های شنی، مراسم آتشونی و شب نشینی و … از دیگر برنامه هایی هستند که در این تور کویرگردی انتظارتان را می کشند. روزها در دل کویر به گشت و گذار پرداخته و شب هایی شاد و شگفت انگیز را پشت سر می گذارید.

از همه ی این مکان های دیدنی که بگذریم، شترسواری در کویر کاراکال در حالی که شن ها را درمی نوردید، احساسی فوق العاده خواهد داشت. این حیوانات با روح کویر عجین هستند و سوار شدن بر آن ها، شما را با کویر یکی خواهد ساخت.

طلوع و غروب آفتاب در کویر کاراکال
طلوع و غروب آفتاب در کویر کاراکال

شترسواری را که پشت سر گذاشتید، وقت امتحان کردن هیجان و لذت سواری سافاری در میان تپه های شنی از راه می رسد. از هر تپه ی شنی که بالا روید، سرازیری پرشیبی در پیش خواهد بود که پایین آمدن از مسیر آن می توان آدرنالین خونتان را بی اندازه بالا ببرد.

با این حساب می توانیم اطمینان دهیم که اگر می خواهید یک سفر کویرگردی را تجربه کنید، با خرید تور کویر کاراکال شروعی عالی خواهید داشت.

تجربه ی کویرگردی با هر مسافرت دیگری متفاوت است و آداب و رسوم کویرگردی نیز کاملا چیزی تازه می باشد که باید آن را از نزدیک کشف کرده و لمسش کنید.

در این کویر طلوع و غروب آفتاب را از دست نداده و اگر امکاناتش را دارید حتما به عکاسی نیز بپردازید. غروب خورشید در استان یزد و به ویژه در کویر کاراکال، به شکلی ست که هر طیف رنگی را می توان در مرز بین غروب و کویر یافت. بازتاب نور غروب خورشید روی شن های روان کویر، چیزی غریب به نظر می رسد و آرزو می کنید که این منظره هرگز به پایان نرسد.

کویر کاراکال
کویر کاراکال

تور کویر کاراکال چهارشنبه ها ساعت 20:00 می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا و کانتر مربوطه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته