آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

شناور مسافری با تسهیلات نامحدود


شناور مسافری با تسهیلات نامحدود

شناور مسافری با تسهیلات نامحدود

شناور مسافری با تسهیلات نامحدود- سازمان بنادر و دریانوردی که در طول ماه‌های گذشته سیاست های کلان حمایتی خود را به حوزه حمل و نقل مسافری و گردشگری دریایی اختصاص داده، در جدیدترین سیاست از اعطای تسهیلات نامحدود سخن گفته است.به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام راستاد مدیرعامل این سازمان، به کلیه شرکت‌های خصوصی که از طریق سازندگان کشتی داخلی شناورهای جدید مسافری خریداری کرده و وارد ناوگان ایران می‌کنند، تسهیلاتی نامحدود اختصاص خواهد یافت.

این سیاست که با هدف توسعه فعالیت‌های بخش خصوصی در حوزه دریایی کشور در دستور کار قرار گرفته، با استفاده از وجوه اداره شده سازمان بنادر و منابع حاصل از این تردد مالی اجرایی خواهد شد.این سازمان همچنین اعلام کرده که پیش بینی می‌شود با گسترش فعالیت‌های کشور در حوزه گردشگری دریایی و افزایش تعداد شناورهایی که امکان جابه جایی مسافران را دارند، شرایط برای کاهش تعداد گردشگران کشور که به مناطق دریایی همسایه سفر می‌کنند، کاهش یابد و بتوان بخشی از گردش مالی مورد نیاز بخش خصوصی در حوزه دریایی را از طریق گردشگران پاسخ داد.

هادی حق‌شناس معاون دریایی سازمان بنادر نیز با اشاره به رویکرد مثبت این سازمان در رابطه با گسترش تعداد گردشگران  دریایی اظهار کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان بنادر گسترش فرهنگ دریانوردی در بخش‌های مختلف کشور خواهد بود. با توجه به ظرفیت‌های گسترده‌ای که آب‌های ایران دارند، می‌توان انتظار داشت با توسعه این فعالیت‌ها تعداد گردشگران دریایی ایران افزایش یابد.

به گفته وی، این سازمان به منظور افزایش تعداد گردشگران دریایی تلاش می‌کند با تمام امکانات موجود حمایت‌های لازم را از گسترش فرهنگ دریایی و سفر دریایی در دستور کار قرار دهد.حق‌شناس با اشاره به رشد تعداد مسافران دریایی در سال‌های گذشته افزود: با افزایش تعداد شناورهای مسافری و همچنین نوسازی آنها پیش بینی می‌شود این روند افزایش پیدا کند. همچنین با تلاش‌هایی که صورت گرفته امکان برقراری مسیرهای دریایی مسافری در دریای خزر نیز وجود خواهد داشت.

ارسال 70%کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۹ مرداد ۱۳۹۷ ,
  • نویسنده:
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=54929
  • اشتراک این مطلب:
  • فیسبوک کلوب فیسنما لینکدین توییتر

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته