آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

گردشگری در قزوین


گردشگری در قزوین

۲۶ سرمایه گذار بخش گردشگری در قزوین جذب شدند.

۲۶ سرمایه گذار متقاضی ایجاد تاسیسات گردشگری نیمه نخست سال جاری در قزوین جذب شدند.

نادر محمدی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر حجم پیش بینی شده سرمایه گذاری این سرمایه گذاران را حدود ۵۵۰ میلیارد ریال خواند و گفت: اشتغال پیش بینی شده طرح های گردشگری مورد نظر نیز ۴۷۸ نفر است.

این مسئول اظهار داشت: این سرمایه گذاران در زمینه ایجاد تاسیسات گردشگری از جمله احداث هتل، رستوران و مجتمع های بین راهی متقاضی سرمایه گذاری هستند.

وی اظهار داشت: از ۲۶ سرمایه گذار جذب شده، موافقت اصولی ایجاد تاسیسات گردشگری مربوط به ۱۹ درخواست صادر شده است.

این مسئول همچنین گفت: عملیات اجرایی و ساخت چهار مورد از مجوزهای صادر شده نیز آغاز شده که شامل یک هتل، ۲ اقامتگاه بوم گردی و یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی است.

 معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: رشد تاسیسات گردشگری تقویت این بخش را در پی دارد چرا که موجب رفاه بیشتر گردشگران شده و آنان را برای انجام سفر و یا سفرهای دوباره ترغیب می کند.

محمدی در ادامه از ارایه چهار فقره تسهیلات به سرمایه گذاران استان قزوین در سال جاری خبر داد و گفت: نیمه نخست امسال ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات در استان پرداخت شده است.

ویف متقاضیان دریافت تسهیلات در بخش گردشگری قزوین که امسال به بانک ها معرفی شده اند را ۲۸ نفر اعلام کرد و گفت: این تعداد برای دریافت ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند و امیدواریم نیمه دوم سال با همکاری نظام بانکی زودتر وام های خود را دریافت و طرح های خود را فعال کنند.

قزوین – ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته