آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

گردشگری سلامت


گردشگری سلامت

گردشگری سلامت


فواید بیشتر گردشگری سلامت در ایران به یک شرط

رئیس اپراتور شبکه علمی کشور گفت: اپراتور شبکه علمی ایران به دلیل عجین بودن با حوزه‌های بیمارستانی و دانشگاهی، برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس را در حوزه کاری خود مدنظر قرار داد تا بتواند در استان‌ها حضور پررنگ داشته و اشتغالزایی را برای جوانان رقم زند.

سادینا آبایی با اشاره به حضور فعالان بخش گردشگری سلامت در کنار بخش خصوصی در دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس اظهار داشت: در روزگاری که کشور ما دچار جنگ اقتصادی است، ما به عنوان بخش خصوصی در کنار دولت هستیم، زیرا ایران و نظام جمهوری اسلامی برای ما است.

وی در افتتاحیه نمایشگاه با اشاره به اصالت و تمدن جامعه ایرانی عنوان کرد: مردم جمهوری اسلامی ایران ملتی هستند که توانسته اند اصالت خود را در زمانهای سخت نشان دهند.

رئیس اپراتور شبکه علمی ایران بیان کرد: اپراتور شبکه علمی ایران به خاطر عجین بودن با حوزه های بیمارستانی و دانشگاهی و تحقیقاتی، برگزاری این نمایشگاه را در حوزه کاری خود مدنظر قرار داد تا بتواند در استان‌ها نیز حضور پررنگ داشته باشد و اشتغالزایی را برای جوانان به نمایش بگذارد.

آبایی ادامه داد: شرایط فعلی کشور، شرایط به‌خصوصی است و بخش خصوصی توان این مسئله را دارد که در کنار دولت و مجلس، و ملت ایران بتواند حوزه اقتصاد را به سمت نقطه آرمانی سوق دهد.

رئیس اپراتور شبکه علمی کشور خطاب به علی اصغر مونسان – معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ما به عنوان عضوی در حوزه فناوری اطلاعات طرحی در زمینه گردشگری سلامت آماده کرده ایم که امیدواریم بدون ایجاد سختی آن را به پیش ببریم چرا که ما می‌توانیم گردشگری سلامت را با داشتن زیرساخت‌های فناوری‌ اطلاعات به نقطه‌ای برسانیم که برای کشور مثمر ثمر باشد و در دنیا به آن بها دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته