دیدنی های آلمان

دیدنی های آلمان

اگر می خواهید برجسته ترین و بهترین جاذبه های گردشگری را با خرید تور آلمان مشاهده کنید، با ما همراه باشید.

در لامپزیگ به دیدن بنای نبرد ملت ها که یک بنای دارای ارزش تاریخی است بروید. کوهستان هارز و بافت مسکونی که در دامنه ی آن قرار گرفته است، برای گردشگری فوق العاده به نظر می رسد.

در استان باواریا به دیدن شهر قدیمی بامبرگ رفته و از تالار مشهور آن دیدن کنید. اینجا جایی ست که می توانید فرهنگ تاریخی آلمان را لمس کرده و درک نمایید.

با سفر به آلمان می توانید از قدیمی ترین کلیسای جامع در قسمت شمالی قاره ی اروپا یعنی کلیسای آخن دیدن کنید. در این کلیسای جامع سبک معماری گوتیک و کارولینجی را می بینید که با شکوه تمام درهم آمیخته است.

اگر پیش از این درباره ی جاذبه های گردشگری آلمان جستجو کرده باشید، حتما بارها و بارها نام قلعه ی شورین به گوشتان خورده است. این قلعه در شهری به نام خود یعنی شهر شورین قرار گرفته است. به جز بنای قلعه چیزی که در مورد آن بسیار شگفت انگیز است، قرار گرفتن آن در میان دریاچه ای به همین نام می باشد. قلعه ی شورین یکی از محبوب ترین دیدنی های آلمان به شمار می رود و به دلیل موقعیت خاص و ویژه اش، توانسته حجم زیادی از بار گردشگری آلمان را به خود اختصاص دهد.

در سفر به آلمان احتمالا زمان زیادی را در شهر برلین یعنی پایتخت این کشور زیبای اروپایی صرف خواهید کرد. در برلین حتما به دیدنی ساختمان رایشتاگ بروید. این ساختمان یادگاری از قرن نوزدهم میلادی است و در خلال جنگ جهانی دوم آسیب های زیادی را متحمل شده است. البته این بنای تاریخی مورد مرمت قرار گرفته است، اما با این همه هنگامی که در تالارهای آن قدم می زنید، صدای توپ و تانک و نعره های جنگ را احساس خواهید کرد.

از دیگر جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی آلمان می توان به پارک ملی ساکسون، جزیره ی سیلت، قلعه ی نوی شوان اشتاین، دروازه ی براندنبورگ برلین، شهر قدیمی هایدلبرگ، دروازه ی هوسلتن شهر لوبک، کلیسای جامع کلن، شهر تاریخی لیندوا، کلیسای بانوی ما در شهر درسدن، رودخانه ی راین، جنگل شوارتزوالد، شهر روتنبورگ، کوه تسوگ اشپیتسه در شهر گارمیش، قلعه ی هوهنزولرن، صخره های روگن، شهر بایرن و … اشاره کرد.

رزرواسیون بلیط