تور اتریش

تور اتریش

گردشگری به عنوان یک بازوی صنعت در اتریش ایفای نقش می کند. با خرید تور اتریش و سفر به این سرزمین اروپایی متوجه این موضوع خواهید شد.

جالب است بدانید که اتریش در سال 1991 میلادی برای اولین بار توانست کسری بودجه خود را از صنعت توریسم به دست آورده و تامین سازد.

گردشگری در اتریش یک صنعت اصلی و منبع مبادله و تامین ارز محسوب می شود، و با توجه به این موضوع حتما انتظار داریم که جاذبه های گردشگری در اتریش بسیار جذاب و دیدنی باشند.

بزرگترین جاذبه ی توریستی اتریش کوهستان آلپ می باشد. این کوهستان برای اسکی در زمستان فوق العاده به نظر می رسد و مسیرهای پیاده روی آن عالی هستند. اگر در فصل تابستان به این منطقه از اروپا سفر کنید، کمپینگ ایده ی جذاب خواهد بود.

استان های کوهستانی Carinthia، Tirol و Vorarlberg بزرگترین درآمد گردشگری اتریش را تولید می کنند. سالزبورگ شهر توریستی در فصل تابستان است و بهترین زمان برای دیدن این شهر تابستان و اواخر بهار خواهد بود.

اما شهر وین به عنوان دیدنی ترین در اتریش است که در تمام طول سال برای گردشگری جذاب و مناسب به نظر می رسد.

هتل های اتریش نیز در تناسب با حجم گردشگرانی که هر سال به این کشور اروپایی سفر می کنند، در تنوع و تعداد بالا ساخته شده اند و مسافران تور اتریش می توانند هتل محل اقامت خود را مطابق با سلیقه و نیازهایشان انتخاب نمایند.

علاوه بر این هزاران محل اقامت ساده، مانند خوابگاه های ارزان قیمت، کلبه های کوهستانی و اردوگاه ها وجود دارد که برای توریست های اهل سفرهای کوله باری مناسب و جذاب می باشند.

اتریش یکی از محبوب ترین مقاصد اروپایی برای گذراندن تعطیلات محسوب می شود. همان طور که گفتیم اگر به دنبال مقصد گردشگری برای غرق شدن در تفریحات و ورزش های زمستانی هستید، اتریش بهترین موقعیت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

چشم انداز کوهستان آلپ و شهر پرزرق و برقی چون وین و یا پایتخت تاریخی اتریش یعنی سالزبورگ- محل تولد ولفگانگ موتزارت در تور گردشگری اتریش مسافران را به وجود خواهند آورد.

اتریش از کوچکترین کشورهای اروپایی ست، اما عمدتا از مناطق بلند و کوه های مرتفع تشکیل شده است. رود دانوب ا زغرب به شرق در در بخش شمالی کشور جریان دارد و توانسته است بر جذابیت های  گردشگری این سرزمین بیفزاید.

جاذبه های گردشگری اتریش

اگر تصمیم به خرید تور اتریش گرفته اید، جای دارد که با برترین جاذبه های گردشگری این کشور دیدنی آشنا شوید.

یکی از قصرهای دیدنی اتریش، کاخ هافبورگ در شهر وین می باشد. به سراغ جاذبه های طبیعی که بروید، آبشار کریملک اک به عنوان بلندترین آبشار موجود در این سرزمین، فوق العاده دیدنی خواهد بود.

همین طور مجموعه غارهای یخی اتریش نیز در فاصله ی 42 کیلومتری کوه Hochkogel در میان رشته کوه های آلپ نیز منحصر به فرد هستند.

Schlegeis نام دریاچه ای در دره ی تیرول می باشد که فرصتی رویایی برای پیاده روی و گذراندن اوقاتی جذاب و پرنشاط در اختیار توریست های تور اتریش قرار می دهد.

یکی از بناهای باشکوه و دارای عظمت فراوان که از قرن هجدهم میلاید برجای مانده است؛ کتابخانه ی ادمونت می باشد. این کتابخانه در صومعه ای جای گرفته و لقب بزرگترین کتابخانه ی جهان را با خود یدک می کشد.

چه در شمار علاقه مندان به موسیقی باشید و چه نه، بازدید از خانه ی موتزارت در شهر زالسبورگ اتریش فرصتی عالی خواهد بود و به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهید.

از موزه های معروف اروپا  که در شهر وین می بینید، موزه ی Landeszeughaus می باشد. این موزه در سال 1644 میلادی ساخته شده و به عنوان موزه ای برای نگهداری سلاح های تاریخی محسوب می شود . در این موزه بیشتر سلاح های به کار برده شده در قرن های شانزدهم و هفدهم میلادی را از نزدیک خواهید دید.

به علاوه سایر دیدنی ها و نقاط گردشگری که در تور لوکس اتریش انتظارتان را می کشد، شامل دریاچه ی فاکر سی در کوه های آلپ، کلیسای ملک، قلعه ی Hochosterwitz، شهر هال اشتات، تئاتر ملی، کلیسای ماریا سال، جنگل های بوهمی در مرز طبیعی اتریش و آلمان، باغ وحش شهر اینسبروک، قصر Linz، کلیسای جامع سنت اشتفان وین، کاخ بلودیره در شهر وین، سالن تئاتر آندره شنیه در شهر برگنز، تپه ی اشلاسبرگ در شهر گراتس، جاده ی کوهستانی Grossglockner، کلیسای Klosterneuburg، کلیسای جامع Tour Gurk، پیست اسکی Arlberg، تالار شهر وین با سبک معماری گوتیک منحصر به فرد خود، خیابان دیدنی و مشهور گرابن وین و … می گردد.

برای خرید تور وین از میان تورهای اروپایی کافی ست تا با کانتر فروش تورهای اروپایی در آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تماس گرفته و از شرایط دقیق این تور خارجی مطلع شوید.