تور ایتالیا

تور ایتالیا

یکی از کشورهای بسیار جذاب قاره ی اروپا، تور ایتالیا است که برای مسافران و گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار است.

این کشور به واسطه ی مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری اش سالانه افراد زیادی را مجاب به خرید تور ایتالیا می کند. با ما باشید چرا که قصد داریم شما را با این کشور آشنا کنیم.

ایتالیا، سفر به کشوری جذاب و زیبا

بی شک می توان ایتالیا را یکی از بهترین مقاصد گردشگری در اروپا دانست. چشم انداز های فوق العاده ی ساحلی، خیابان های جذاب و هیجان انگیز، جزیره های زیبا، موزه ها و آثار هنری همگی دست به دست هم می دهند تا تور ایتالیا برای بسیاری از گردشگران لذت بخش باشد.

در ایتالیا جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که هیچ کس را ناراضی به خانه ی خود باز نمی گرداند. اما پیشنهاد می کنیم برای هر جاذبه به اندازه کافی وقت بگذارید تا بتوانید تمامی جنبه های آن ها را ببینید.

آب و هوای ایتالیا

ایتالیا دارای آب و هوای بسیار متنوعی است به گونه ای که می توانید در مناطق شمالی این کشور، آب و هوای نیمه استوایی مرطوب را ببینید اما در نوار ساحلی شاهد آب و هوای مدیترانه ای خواهید بود. اما در کل آب و هوای مدیترانه ای بر این کشور غالب است. تابستان های ایتالیا گرم و خشک می باشد در حالی که زمستان های آن سرد و مرطوب خواهد بود.

در تابستان دمای هوای ایتالیا از 28 درجه سانتی گراد تا 33 درجه متغیر است و حتی باید بگوییم بعضا شاهد حرارت 40 درجه نیز خواهید بود.

کشور فستیوال ها و غذاهای رنگی

ایتالیا را می توانیم کشوری از فستیوال های فوق العاده بنامیم. همچنین لازم به ذکر است که در آن انواع غذاهای خوشمزه و لذیذ نیز سرو می شود که مطمئنا تمامی مسافران از صرف آن ها لذت خواهند برد.

جاذبه های گردشگری ایتالیا

در ایتالیا جاذبه های زیبای مختلفی وجود دارد که نمونه ی آن ها را در نقاط مختلف جهان کمتر خواهید دید. از جمله دیدنی های ایتالیا می توان به کلوسئوم، کانال‌هایونیز، پمپئی، برجکجپیزا، دریاچه‌یکومو، ساحلآمالفی، جزیره‌یالبا، کلیسایجامعسانتاماریادلفیوره، منطقه‌یساحلیسنکتر، واتیکان، گالریاوفیتزی، قصردوک، پارکملیگرنپارادیزو، فوارهتروی، پانتئون، ساحللاپلوسا، کلیسایجامعمیلان و بسیاری دیگر اشاره کرد.

راهنمایی برای چگونگی سفر به ایتالیا با بودجه ی کم و هزینه های اقتصادی

  • برای جلوگیری از بالا رفتن هزینه ها، تور ایتالیا را در فصل داغ سفر خریداری نکنید.

  • ازاقامت درهتل خودداری کنیدودرعوض یک خوابگاه و متل را برای اقامت در نظر بگیرید.

  • از کلاس های عمومی و اقتصادی پرواز برای حمل و نقل استفاده کنید.

  • از رفتن به رستوران های توریستی که منوهای ترجمه شده ای دارند، اجتناب کنید.

  • محصولات فصلی را در بازارهای محلی خریداری کنید و پیک نیک راه بیندازید.

بهترین زمان سفر به ایتالیا

بهار،تابستان وپاییزبه عنوان بهترین زمان برای بازدید ازایتالیامعرفی میشوند. بااین حال،مشکل اواخر بهاروتابستان این است که ایتالیا و جاذبه های گردشگری اش مملو از توریست می شود. قیمت اجاره صندلی چتر و وسایل ساحلی بسیاربالا می رودوسواحل شلوغ وپرسروصداخواهند شد. بهتر است به روستاهای کوچکتردرنزدیکی دریا،مانندTerlizziدرPuglia،جاییکه دریا از اواخر ماه اکتبرگرم باقی می ماند،وسواحل ساکت و آرام تری دارند، بروید.

بدترین زمان سفر به ایتالیا

اگر از هجوم مسافران و شلوغی بیزارید، از سفر در طول کارناوال های برگزار شده در ایتالیا، بپرهیزید. در این زمان ها تمامی هتل ها، پل ها، قایق ها و جاذبه های گردشگری به دلیل شلوغی تمام جذابیت خود را از دست می دهند.

چنانچه قصد سفر به این کشور و دیدن از جاذبه های گردشگری اش را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره، تور ایتالیا را با قیمت مناسب خریداری کرده و با اطمینان تجربه ای لذت بخش از سفر به ایتالیا را برای خود فراهم کنید.