تور اسپانیا

تور اسپانیا


تور اسپانیا در میان تورهای اروپایی از جذابیت ویژه ای برخوردار است. یکی از کشورهای بسیار زیبا برای سفر و گردشگری، اسپانیا است.

اسپانیا دارای فرهنگ فوق العاده و جاذبه های گردشگری بسیاری است، از این رو سالانه بسیاری از افراد با خرید تور اسپانیا به این کشور سفر می کنند.

اسپانیا کجاست؟


اسپانیا در قسمت جنوب غربی قاره ی سبز اروپا و همچنین در شبه جزیره ی ایبری قرار گرفته است. اسپانیا مرزهای آبی متعددی دارد که از جمله ی آن ها می توان به دریای مدیترانه، خلیج بیسکای، اقیانوس اطلس اشاره کرد.

همچنین لازم به ذکر است که این کشور مستقل، آندورا، فرانسه، پرتغال، مراکش و جبل الطارق را در همسایگی خود دارد.

چنانچه قصد سفر به اسپانیا را دارید، می بایست ارز مسافرتی یورو را خریداری کنید، چرا که واحد پول این کشور، یورو می باشد. از آن جایی قیمت این ارز گران است، پس باید بگوییم که قیمت تور اسپانیا با تغییر قیمت نرخ ارز یورو تغییر خواهد کرد.

جاذبه های گردشگری اسپانیا


آن چه که اسپانیا را بسیار جذاب می کند، فرهنگ، هنر، دیدنی ها و حتی غذاهای بسیار خوشمزه ای است که در رستوران های این کشور سرو می شود.

در اسپانیا همه چیز برای سفر و گردشگری پیدا می شود، از موزه ی پیکاسو گرفته تا پارک، کلیساها و بهترین رستوران های دنیا! اسپانیا همان جایی است که برای تماشای موزه ی پیکاسو می بایست به آن سفر و یا اینکه در فستیوال های رنگی مانند “توماتو” شرکت کنید.

در کشور اسپانیا، شهرهای مختلفی برای سفر و تفریح وجود دارد؛ بارسلونا، گرانادا، مادرید، مالاگا، والنسیا، اوئسکا، سالامانکا و سانتیانا دل مار از جمله شهرهایی است که مقصد بسیاری از مسافران تور اسپانیا قرار می گیرد.

اما گل سر سبد شهرهای توریستی اسپانیا، شهرهایی چون بارسلونا و مادرید هستند.

بارسلونا شهریست با معماری بسیار عجیب و منظم! این شهر در مجاورت دریای مدیترانه و در شمال شرقی اسپانیا قرار گرفته است. کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا معروف، کاسا میلا با معماری بسیار زیبا، پارک گوئل، پارک مون‌جوییک، ساحل بارسلونتا، کاسا باتلو، موزه‌ هنر ملی کاتالونیا دقیقا در دومین شهر بزرگ اسپانیا قرار گرفته است.

و اما مادرید، شهر توریستی دیگر اسپانیا است. مادرید پایتخت زیبای اسپانیا و محل زندگی خانواده سلطنتی می باشد. به مادرید که سفر کنید می توانید در فستیوال های عجیب و هیجان انگیز، به خصوص مسابقه گاو بازی شرکت کنید. دل پرادو و رینا سوفیا، باغ های زیبا، موزه پرادو، کاخ سلطنتی، Plaza Mayor، دروازه خورشید، پارک بوئِن رِتیرو، موزه باستان شناسی، موزه تیسِن بورنِمیسا، مرکز هنری ملکه صوفیا، سَن آنتونیو دِلا فلوریدا، کلیسای سن فرانسیسکو، فواره سیبِلِس، معبد دبود، موزه لاسارو گالدیانو، موزه سورویا و دروازه آلکالا از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری مهم شهر مادرید است. 

عجیب ترین فستیوال های دنیا در این کشور برگزار می شود:


جشن گوجه فرنگی :

جشن گوجه فرنگی یکی از جذاب ترین فستیوال هایی ست که در اسپانیا برگزار می شود. در این جشن شرکت کنندگان با لباس های سفید به میدان می آیند و به یکدیگر گوجه فرنگی پرتاب می کنند. آن چه که در جشن گوجه فرنگی در شهر دیده می شود، چیزی نیست جز رنگ قرمزی که از این سو به آن سو می رود.

آتش بازی سنت جان:

شرکت کنندگان در این جشن، شعله های بزرگی بر پا می کنند و از روی آن ها می پرند. این جشن چیزی شبیه به چهارشنبه سوری ما ایرانیان است.

فستیوال سن فرمین:

اگر دوست دارید گاو بازی را تماشا کنید، می بایست تور اسپانیا را در تاریخ 6 تا 14 ماه جولای خریداری کنید و به پامپلونا بروید. در این مراسم، همه ی افراد لباس های سفید و قرمز به تن می کنند و گاوی در میان آن ها رها می شود. شرکت کنندگان می بایست خود را از شر گاو رها شده میان جمعیت برهانند و این هیجانی وصف ناپذیر را برای افراد حاضر ایجاد می کند.

اسپانیا کشوری ست جذاب که هر مسافری می بایست برای یکبار هم که شده به آن سفر کند. چنانچه قصد سفر به این کشور را دارید، از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره، بهترین تورهای اسپانیا را خریداری کنید و با اطمینان خاطر، به سرزمین عجایب سفر کنید.