دیدنی های صباح

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  دیدنی های صباح

  دیدنی های صباح

  در جزیره صباح رودخانه زیبایی جاری است و در غرب آن می توانید رشته کوه های بلندی را ببینید. این جا خانه ی جنگل های انبوه، پارک ملی کینابالو و چشمه های آب گرم است. از سایر جاذبه های گردشگری این جزیره ی زیبا می توان به دره دانوم، پارک ملی سیپادان، موزه تاریخی سنداکان، پارک تانجونگ آرو پردانو، بازار شبانه کوتا کینابالو، مرکز خرید سوریا صباح، پارک جزیره لاکپشتها، پارک دریایی، وتلند کروز، مسجد کوتا کینابالو، موزه صاباح استیت و … اشاره کنیم.

  آب و هوای جزیره صباح

  به واسطه ی موقعیت قرار گیری در نزدیکی خط استوا، همانند مالزی، این جزیره آب و هوایی استوایی دارد. و دیدنی های صباح بسیار است .

  در صباح چه کارهایی می توانید انجام دهید؟

  صباح دارای اقامتگاه های بسیار زیبا و لوکسی است و شما می توانید با خرید تور صباح ، در هتل هایی شبیه به هتل های روی آب مالدیو اقامت کنید.

  از سویی گوش سپردن به صدای پرندگان، قدم زدن روی ماسه های سفید رنگ و چشم دوختن به آب های زلال زمردی، دقیقا همان چیزی است که برای رفع خستگی از زندگی روزمره بدان نیازمندید.

  در این جزیره می توانید از هیاهو به دور باشید، قایق سواری کنید و از تفریحات آبی مانند جت اسکی و غواصی لذت ببرید. حتی در این جزیره امکان بالن سواری نیز فراهم است و شما می توانید دیدنی های صباح را از بالا تماشا کنید.

  شکم گردی در صباح

  شما در صباح نگرانی از بابت صرف غذا نخواهید داشت. باید به شما بگوییم که غذاهایی که در این جزیره سرو می شوند، همگی حلال هستند و دریایی و البته با طعم های جدید و خوشمزه ای که تا به حال نخورده اید. البته به غیر از غذاهای دریایی، شما می توانید در رستوران های این جزیره، مرغ سوخاری، همبرگر و برخی غذاهای دیگر را میل کنید.

  رزرواسیون بلیط  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.