آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

اتوبوس دریایی دبی

اتوبوس دریایی دبی

اتوبوس دریایی دبی

از اتوبوس دریایی دبی گرفته تا پارک آبی وایلد وادی و آکواریوم دبی مال و غیره،در جای جای دبی تفریحات و دیدنی های بسیاری انتظار توریست ها را می کشند.

وقتی تور دبی را به عنوان تور گردشگری خارجی خود انتخاب می کنید،حتما برای لحظه به لحظه زمان سفر خود، برنامه های مفرح و سرگرم کننده ای در نظر گرفته اید.

در سفر به دبی چیزی نیست که میل سر زدن و تفریح در آن را داشته باشید و وجود خارجی نداشته باشد.همه چیز در این صحرای خشک، به شکلی مدرن و جذاب مهیا شده است.

شما می توانید در اوج گرمای 40 درجه سانتی گراد دبی،به زمین اسکی روی برف بروید و سرمای منفی 10 درجه را تجربه کنید.اتوبوس دریایی دبی یا همان اتوبوس شگفت انگیز دبی نیز از آن دسته تفریحاتی است که بیشتر توقع می رفت در جایی چون ونیز ایتالیا با آن روبرو شویم.

اتوبوس دریایی دبی

حتما انتظار ندارید که اتوبوس دریایی دبی یا اتوبوس شگفت انگیز (Wonder Bus Dubai Tours) ، با توجه به نام آن تنها روی خشکی حرکت کند. به واقع نیز همین طور است، اتوبوس دریایی دبی به راحتی با عبور از خشکی، به رودخانه خور وارد می شود و در آن گردش دریایی رویایی را تجربه خواهید کرد.

با سوار شدن به اتوبوس دریایی دبی، وارد فضایی جذاب و شاد می شوید و راهنماهای انگلیسی و عربی زبان،توضیحاتی را به شما خواهند داد. در حالی که با این اتوبوس رودخانه خور را درنوردیده و پیش می روید،مناظر زیبا و دیدنی اطراف نیز جای خود دارند.

اتوبوس دریایی دبی به زیبایی تمام رنگ آمیزی شده و بدنه آن فوق العاده جذاب و شاد است.این اتوبوس تفریحی برای تمام اعضای یک خانواده از کوچکترین عضو تا کهنسال ترین فرد، مناسب و جذاب خواهد بود.

رودخانه خور دبی

رودخانه خور دبی، این شهر را به دو قسمت متفاوت تقسیم کرده است که آن ها را با نام های بر دبی و دیره می شناسیم.دیره بخش قدیمی تر دبی و بر دبی بخش جدید و مدرن ساز آن محسوب می شود.

در منطقه خور اما، می توانید از بازارهای عربی دیدن کرده و بناهای قدیمی را مشاهده کنید.بازارهای سنتی خور دبی، فوق العاده هستند و حتما چند ساعتی را در آن ها به سر خواهید برد.

این بازارها برای آن دسته از توریست ها که عاشق چانه زنی حین خرید کردن هستند، کاملا مناسب به شمار می روند.رودخانه خور دبی

در اینجا هر آن قدر که دلتان می خواهد با فروشنده سر قیمت چانه بزنید، باور کردنی نیست اما قیمت ها به اندازه قابل توجهی در چانه زنی شکسته خواهند شد.

این بازارهای خور را داغ تر کرده و همیشه حال و هوای هیجان انگیز و زنده ای در آن ها جریان دارد.درست در راس خور، پناهگاه حیات وحش و منطقه پرنده نگری قرار گرفته است.

در اینجا فرصت بازدید از محله بستکیه از قدیمی ترین محله های دبی محسوب می شود را نیز خواهید داشت.در رودخانه خور دبی، علاوه بر اتوبوس های گردشگری شگفت انگیز، قایق سواری با قایق های عبره نیز جذابیت خود را دارد.

این قایق ها بین دو بخش دیره و بر دبی در آمد و شد هستند و عبور از از این رودخانه با آن ها، حال و هوای خاص خود را دارد.

سفر با اتوبوس دریایی دبی

برای سوار شدن به اتوبوس دریایی دبی، باید در بازار مرکاتو دبی، وارد اتوبوس شده و برای چیزی در حدود 90 دقیقه از گردش با آن لذت ببرید.در حالی که سوار بر این اتوبوس هستید، از مزارع پرورش شتر عبور کرده،مسجد جمیرا و تپه های صحرایی را پشت سر می گذارید.

همین طور اگر دقت کنید در مسیر موزه دبی، روستای غواصی، ایستگاه ابرا، روستای میراث و دادگاه اصلی را نیز خواهید دید.زمانی که در خشکی حرکت می کنید،

تماشای این دیدنی ها برایتان فوق العاده جالب خواهد بود و با ورود به آب، نیز گردش در آب و ضمن آن مشاهده جاذبه های اطراف، فرصتی عالی در اختیارتان قرار می دهد.

سفر با اتوبوس

لازم به توضیح است که داخل اتوبوس دریایی دبی و پیش از وارد شدن به آب،به هر یک از سرنشینان یک جلیقه نجات داده می شود و باید از آن برای شرایط استثنائی استفاده نمایید.

همین طور بسته کمک های دریایی نیز زیر هر یک از صندلی ها قرار گرفته است.سطح ایمنی اتوبوس دریایی دبی کاملا تضمین شده و بالاست و نباید هیچ نگرانی داشته باشید،اما با این همه تمامی امکانات و تجهیزات ایمنی در نظر گرفته شده اند.

هزینه اتوبوس دریایی دبی

هزینه سوار شدن و گشت با اتوبوس دریایی دبی،برای کودکان 120 درهم و برای بزرگسالان نیز 170 درهم در نظر گرفته شده است.

زمان حرکت اتوبوس

اتوبوس دریایی دبی در چند ساعت مختلف حرکت دارند و بهتر است برای استفاده از آن ها با تور لیدر خود هماهنگی داشته و بهترین وقت مناسب با شرایط خود را برای خرید بلیط انتخاب نمایید.

سایت اتوبوس دریایی دبی : https://www.wonderbusdubai.net/

زمان حرکت

با خرید تور دبی از آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا، بهترین تفریحات و بازدید از جذاب ترین جاذبه های گردشگری این سرزمین جادویی، انتظارتان را می کشد.

ارسال 60% کل هزینه تور دبی زمان رزرواسیون ضروری و درغیراینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

تورهای دبی
دیدنی های امارات
زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته