آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

جزیره کلئوپاترا در مارماریس

جزیره کلئوپاترا در مارماریس

جزیره کلئوپاترا در مارماریس

در تور مارماریس می توان به دیدن یک جزیره فوق العاده زیبا و گردشگری به نام جزیره کلئوپاترا در مارماریس رفت.امکان استفاده از تورهای یک روزه برای رفت و آمد و استفاده از زمان حضور در این جزیره نیز میسر می باشد.آسمان پرستاره پرشیا در عالم خیال قدم بر سواحل نرم و ابریشمی این جزیره خواهد نهاد.

عکس جزیره مارماریس ترکیه - کامل (هلپ کده)

جزیره کلئوپاترا در مارماریس  را جزئی از یک مجمع الجزایر در نزدیکی شهر مارماریس دانسته اند.این نزدیکی در کنار طبیعت روح نواز آن، موجبات عزیمت گردشگران به این نقطه رویایی را فراهم نموده است.سواحل زیبای این جزیره شگفت آور از شن های سفید پوشیده شده است که در آب های خرامان و نیلگون دریا به هم می رسند. برای بازدید از این جزیره رویایی می توان از تور جزیره کلئوپاترا در مارماریس استفاده نمود.

جزیره ی کلئوپاترا مارماریس | برسام سیر آریا

تورجزیره کلئوپاترا در مارماریس هر روز صبح برقرار است و از ساعت 9:30 صبح آغاز و تا  ساعت 18:30 به طول می انجامد.انتخاب هایی که این تورهای یک روزه برای گردشگران مهیا می نمایند شامل  هتل، راهنما، سفر با قایق، ورودی ها و ناهار می باشد.در مورد جزیره کلئوپاترا در مارماریس افسانه ها و داستان های جالبی وجود دارد. همین طور که از نام آن پیدا است، این افسانه ها مربوط به ملکه کلئوپاترا می باشد.

جزیره ی کلئوپاترا مارماریس | برسام سیر آریا

این داستان ها دلالت بر این دارند که این جزیره مکانی برای ملاقت کلئوپاترا و شخص مارک آنتونی بوده است.طبق این داستان ها گفته شده که مارک آنتونی بارهای کشتی از شن سفید را از مصر به عنوان هدیه برای کلئوپاترا به این مکان آورده است. سواحل جزیره کلئوپاترا در مارماریس پر از صدف های ریزی است که بسیار شبیه به شن هستند.

جزيره كلئوپاترا در مارماریس - رزرواسیون آنلاین هتل و تور آژانس مسافرتی مهرگل

زمان بسیار زیادی به طول انجامیده تا چنین ساحل زیبایی ایجاد شود.این ساحل تحت نظارت دولت است و افراد حق بردن شن های ساحل را ندارند.همچنین انداخت حوله بر روی این شن ها نیز مجاز نیست.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین از اپ آسمان پر ستاره پرشیا ازمیر- بدروم- مارماریس
هتل های مارماریس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته