آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

خیابان شانزلیزه پاریس

خیابان شانزلیزه پاریس

خیابان شانزلیزه پاریس

این بار در معرفی دیدنی ها و جذابیت های گردشگری تور پاریس به سراغ یکی دیگر از پر آوازه های این شهر خواهیم رفت. خیابان شانزلیزه پاریس که نام و آوازه آن جهان شمول است، مکانی ایده آل برای گشت و گذار، خرید ولذت بردن از کافه ها و رستوران های بی نظیر است.

خیابان شانزلیزه پاریس

نماد اصلی خیابان شانزلیزه پاریس همان طاق پیروزی است که قبل تر در خصوص آن توضیح دادیم. خیابان شانزلیزه پاریس فی مابین دو میدان کنکورد و میدان شارل دو گل واقع شده است. این خیابان یکی از معروف ترین و پر بازدید ترین خیابان های پاریس است.

خیابان شانزلیزه پاریس

تا قبل از سال 1616 خیابان شانزلیزه پاریس تنها یک خیابان با چند مغازه و باغ بود. در این تاریخ همسر پادشاه به نام ماری مدیچی تصمیم میگیرد این خیابان را به مکانی با درختان بلند و بلواری دیدنی تبدیل کند.

خیابان شانزلیزه پاریس

خیابان شانزلیزه پاریس که محل حضور شمار زیادی گردشگر در طول سال است، در حقیقت بخشی از محور تاریخی پاریس به حساب می آید.خیابان شانزلیزه پاریس که در منطقه هشت پاریس واقع شده است،

در بخش شمال غربی این شهر زیبا جای گرفته است. این بلوار تاریخی و فوق العاده تماشایی و با ارزش در صنعت گردشگری پاریس، طولی در حدود1910 متر را به خود اختصاص داده است.

یکی از رویداد های سالانه مهمی که هر ساله در خیابان شانزلیزه پاریس بر گزار می شود، مراسم رژه ای است که در تاریخ 14 ژوئیه انجام می شود. این رژه باشکوه به مناسبت جشن های روز باستیل برپا می شود.

خیابان شانزلیزه پاریس

چراغانی های زیبای خیابان شانزلیزه پاریس در زمان کریسمس نیز فوق العاده دیدنی است.در انتهای بخش غربی شانزلیزه می توان شاهد یک بنای تاریخی با معماری تماشایی یعنی طاق پیروزی بود.

امروزه خیابان شانزلیزه پاریس با سینماها، کافه ها، مغازه ها، رستوران ها و غیره به یکی دیگر از نمادهای پاریس تبدیل شده است.

رزروبلیط ارزان اروپا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های اروپا
هتل های اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته