آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

دریاچه سوان در ارمنستان


دریاچه سوان در ارمنستان

درصنعت گردشگری و سفر کردن به کشورهای خارجی یکی از جذابیت هایی که در گروه مقاصد و اهداف حضور گردشگران قرار می گیرد، حضور در طبیعت و بوم گردی یا اکوتوریسم است.در تور ارمنستان به عنوان یکی از نقاط نزدیک با دسترسی آسان برای مسافران ایرانی، دریاچه سوان در ارمنستان و آنچه در اطراف آن یافت می شود، می توان به عنوان هدف گزاری برای تماشا و بازدید انتخاب شود.

دریاچه سوان در ارمنستان

با آسمان پرستاره پرشیا همراه باشید. این دریاچه زیبای آبی در منطقه ای در استان گغارکونیک و در فاصله ای نزدیک به 60 کیلومتری از شهر زیبای ایروان جای گرفته است.دریاچه سوان در ارمنستان در بخش شمال شرقی این شهر قرار دارد.در حقیقت این منطقه آبی را یکی از بزرگترین دریاچه های آب شیرین جهان و همین طور بزرگترین دریاچه منطقه قفقاز دانسته اند.

دریاچه سوان در ارمنستان

دریاچه ای تماشایی که در ارتفاع 1916 متر بالاتر از سطح دریاچه موقعیت یافته است.از جمله نقاط دیدنی که در کنار بازدید از دریاچه سوان در ارمنستان می توان از آنها نیز بازدید داشت، باید به چشمه های آب معدنی دیلیجان (شهری در منطقه شمالی ارمنستان که بسیار سر سبز و زیبا بوده و به سوئیس کوچک لقب گرفته است) اشاره کرد.

دریاچه سوان در ارمنستان

همچنین شایان ذکر است که نوعی ماهی بومی در این دریاچه زیست می نماید که با نام ایشخان (به معنی شاهزاده) باز شناخته می شود که نوعی قزل آلا می باشد.دریاچه سوان در ارمنستان از منظر معنا شناسی نام آن اگرمورد بررسی قرار گیرد باید خاطر نشان کنیم که این نام از ریشه اوراتویی سیونا است که به مفهوم سرزمین دریاچه ها می باشد.

دریاچه سوان در ارمنستان

البته دانستن این موضوع که تنها رودی که از این دریاچه سرچشمه می گیرد رود هرازدان است و در عین حال 36 جویبار به این دریاچه می رسند نیز خالی از لطف نیست.چنانچه قصد سفر به ارمنستان را دارید، می توانید تور ارمستان را با قیمتی مناسب از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره پرشیا خریداری کرده و با خیالی آسوده به این کشور سفر کنید.

رزروبلیط ارزان و آنلاین ایروان  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تورهای ارمنستان

دیدنی های ارمنستان
هتل های ارمنستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته