ساحل باتو فرینگی پنانگ

ساحل باتو فرینگی پنانگ

یکی از بهترین مکان های ساحلی در منطقه پنانگ با عنوان ساحل باتو فرینگی پنانگ شناخته میشود. بات فرینگی داستان خاصی را برای این نام در تایخ خود همراه دارد. باتو به معنای صخره و فرینگی به معنای پرتقالی است. فلسفه و تاریخچه این نام گذاری به قرن 16 میلادی باز می گردد. یعنی دقیقا زمانی که کشتی های پرتقالی برای تجارت و داد و ستد ادویه به این منطقه آمده و در کنار صخره های آن پهلو گرفته تا آبو غذای مورد نیاز خود را تامین نمایند.

این جاده به طول سه کیلومتر در نوار ساحلی امتداد دارد و مراکز اقامتی و تفریحی و حتی فروشگاه های متعددی در اطراف آن مستقر شده اند. ساحل باتو فرینگی پنانگ در فاصله نیم ساعته از جورج تاون و در 2 کیلومتری TanjungBungah واقع شده است.

تماشای صحنه طلوع و غروب خورشید در این ساحل زیبا می تواند خاطره ساز باشد. در کنار لذت بردن از مناظر و چشم اندازهای مخصوص سواحل و دریا،امکانات دیگری برای وقت گذرانی گردشگران مهیا شده است.

در ساحل باتو فرینگی پنانگ ورزش هایی که در مناطق ساحلی انجام می شود و با آب هم ارتباط دارد قابل انجام است. از والیبال و فوتبال ساحلی گرفته تا شنا و چتر بازی و قایق رانی. همنی طور می توانید با استفاده از دوچرخه ساحل را طی کرد، یا به روستاهای اطراف رفت. البته اسب سواری هم دراین مکان، امکان پذیر است.

غذاهای متنوع و لذیذی که در این ساحل سرو می شود نیز می تواند گردشگران را به سمت آن هدایت کند. فروشگاه های این ساحل از قیمت مناسبی برای فروش اجناس خود برخوردار هستند و امکان خرید سوغاتی را نیز برای گردشگران فراهم نموده اند.

برای سفر به طبیعت مالزی، می توانید از تورهای پنانگ آسمان پرستاره پرشیا استفاده نمایید.

رزرو بلیط

تور پنانگ 

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *