آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

سواحل مارماریس

سواحل مارماریس

سواحل مارماریس

شهرهای مختلفی در تور ترکیه  وجود دارند که در بهبود صنعت گردشگری این کشور جایگاه مناسبی دارند.از جمله این مناطق که خدمات گردشگری مطلوبی نیز برای آن وضع شده است، تور سواحل  مارماریس است. سواحل مارماریس یکی از مهم ترین نقاط قوت صنعت گردشگری این شهر به حساب می آید، که اگر با آسمان پرستاره پرشیا همراه باشید، اطلاعات کاملی در خصوص آنها دریافت خواهید نمود.

بهترین زمان سفر به مارماریس؛ ساحل فیروزه‌ای ترکیه - کجارو

سواحل مارماریس در میان گردشگرانی که ترکیه را انتخاب می کنند، محبوبیت و شهرت بسیاری دارد. این شهر از جمله مقاصدی است که از کشورهای همسایه نیز مسافرانی به آن، عزیمت می کنند. از جمله معروف ترین سواحل این شهر خوش آب و هوا باید به ساحل فولک مارماریس، ساحل اوزونیالی، ساحل ایچملر، ساحل تورنس و غیره اشاره نمود.

جاذبه های گردشگری شهر مارماریس - پرشین سیر

در میان بهترین سواحل مارماریس به سراغ ساحل فولک خواهیم رفت. این ساحل زیبا در قسمت مارماریس مرکزی واقع شده است. از ویژگی های این ساحل باید به ورودی رایگان آن و همین طور برگزاری سالانه جشنواره دریایی این شهر اشاره نمود. مکانی عالی برای استراحت و پرداخت به فعالیت های ساحلی و ورزش های آبی.

جاهای دیدنی مارماریس؛ 10 دیدنی که عاشقشان می‌شوید+ عکس| مجله علی بابا

اگر گردشگران ساحل فولک را انتخاب کردند، می توانند به نقطه دیگری از سواحل مارماریس با مناظری جادویی نیز راه بیابند. اوزونیالی در نزدیکی ساحل فولک واقع شده است و فاصله ززیادی با یکدیگر ندارند.
این مکان یکی از بهترین و طویل ترین سواحل شهر با 300 کیلومتر طول می باشد. نام دیگر آن نیز لانگ بیچ است.

با شهر زیبا و ساحلی مارماریس ترکیه آشنا شوید | ترکیش‌مگ

به سراغ محبوب ترین بخش از سواحل مارماریس برویم. سلحل ایچملر را محبوب ترین این سواحل دانسته اند.مکانی که گردشگران برای تفریح و استراحت به آن مراجعه می کنند.از نقاط قوت این ساحل، وجود تفریحات متوع ورزشی وهمین طور آب های بسیار شفاف آن است.

یکی از سواحل بسیار زیبا در این شهر، ساحل تورنس است که در غرب آن جای گرفته. این ساحل که محل تلاقی آب و خشکی است، توسط کوه ها و تپه های جنگلی در آغوش کشیده شده است.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین از اپ آسمان پر ستاره پرشیا ازمیر- بدروم- مارماریس
هتل های مارماریس
تور مارماریس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته