آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

قلعه آمبرد


قلعه آمبرد

قلعه آمبرد از تماشایی هایی است که در تورارمنستان می توان به سراغ آن رفت.مکانی تاریخی که با دیدنی های خاص خود و همین طور طبیعت زیبای اطرافش دو چندان تماشایی تر شده است. با آسمان پرستاره پرشیا در کنارتان هستیم تا نیم نگاهی بهاین بنای تاریخی در کشور ارمنستان و تور ایروان داشته باشیم.


آمبرد3

باید به خاطر داشت که قلعه آمبرد برروی قلل مرتفع بنا شده استو برای تماشای آن باید به مکانی در ارتفاع رفت.این قلعه تاریخی در ارتفاعی در حدود 2300 متر بالاتر ازسطح دریا یا به عبارتی 7500 فوتی دریا واقع شده است.

قلعه آمبر

تاریخچه ساخت و ساز و ایجاد این بنای تاریخی به قرن هفتم میلادی باز می گردد.موقعیت مکانی قلعه آمبرد در دامن کوه آراگاتس واقع شده است. جایی رودخانه های  آرکاشن و آمبرد در استان آرگاتسوتن به هم می رسند.نام این قلعه زیبا و تاریخی را به قلعه ای در ابرها ترجمه کرده اند.

آمبرد1

البته گاهی با نام نادرست واهراماشن نیز شناخته میشود که این نام مربوط به کلیسایی در نزیکی آن است و قدمتش به قرن یازده میلادی باز می گردد. قلعه آمبرد در کشور امرنستان در فاصله 6.4 کیلومتری روستای بیورکن واقع شده است.

آمبرد2

این قلعه تاریخی که در گروه نقاط دیدنی کشور ارمنستان است دارای ساختار دو طبقه است که توسط دیوارها و برج هایی حفاظت می شده است.همچنین از قسمت های مهم این قلعه راه پله های با شکو ه آن را می توان نام برد.

از بخش های دیگر قلعه آمبرد بخش حمام آن است که قدمت آن را بین قرن 10و یازده میلادی تخمین زده اند.همچنین یک منبع آب نیز در این قلعه برای ساکنان آن در نظر گرفته شده بوده است. با آسمان پرستاره پرشیا سفر به ارمنستان را با تور ایروان برای همیشه ماندگار و خاطر ساز کنید.

چنانچه قصد سفر به ارمنستان را دارید، می توانید تور ارمستان را با قیمتی مناسب از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره پرشیا خریداری کرده و با خیالی آسوده به این کشور سفر کنید.

رزروبلیط ارزان و آنلاین ایروان  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تورهای ارمنستان

دیدنی های ارمنستان
هتل های ارمنستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته