آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

قلعه تون در سوئیس

قلعه تون در سوئیس

قلعه تون در سوئیس

قلعه ها و کاخ های فراوانی که قدمت های طولانی دارند در تور سوئیس به عنوان جاذبه های تاریخی مطرح هستند.یکی از این مکان ها قلعه تون در سوئیس است که موضوع صحبت آسمان پرستاره پرشیا خواهد بود. با ما همراه باشید تا گشتی در این کاخ زیبا و تاریخی داشته باشیم.

قلعه تون در سوئیس - دیدنی های سوئیس - تورهای سوئیس - شهرهای سوئیس

قلعه تون در سوئیس در شهری به همین نام یعنی شهر تون در کانتون برن واقع شده است.قدمت و سال ساخت این بنای با معماری باشکوهش را قرن دوازدهم میلادی تخمین زده اند.

تون، شهری با جاذبه‌ هایی تمام سوئیسی - ایوار

البته گفته شده که این سازه تاریخی در حد فاصل سال های 1180 الی 1190 توسط شخصی به نام Duke Berthold V of Zähringen ساخته شده است.سال های ساخت این بنا به اوایل قرون وسطا باز می گردد. در سال 2006 قلعه تون در سوئیس توسط شهر تون از کانتون برن خریداری شد.

سالن مرتفع شوالیه ها که 14 متر ارتفاع دارد مرکزیت این بنای تاریخی را بر عهده دارد. این سازه در طول سال ها مالکان مختلفی را به خود دیده است.موزه موجود در قلعه تون در سوئیس در حقیقت 5 طبقه ازبرج قلعه را به خود اختصاص داده است.

ای موزه متشکل از نمایشگاه های تاریخی و فرهنگی است که توسعه این منطقه را در طول 4 هزار سال به نمایش می گذارد.این موزه به صورت دائم در روز های یکشنبه برقرار است اما به صورت روزانه فقط بین ماه های فوریه و اکتبر فعایت دارد.

سالن بزرگ قلعه تون در سوئیس برای اجرای کنسرت یا رویداد های خصوصی قابل استفاده می باشد.این قلعه و موزه آن در گروه آثار ملی سوئیس می باشند و ارزش تاریخی بالایی را دارند.

در تاریخچه مربوط به این بنا از ساخت و ساز های مختلف و تعمیرات دائمی صحبت به میان آمده است.آسمان پرستاره پرشیا مجری تور سوئیس در تمامی طول سال.

رزروبلیط ارزان اروپا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
قلعه هونگ سوئیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته