آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

قلعه هونگ در سوئیس

قلعه هونگ در سوئیس

قلعه هونگ در سوئیس

یکی دیگر از قلعه ها و کاخ های تماشایی در کشور سوئیس که در کانتون برن واقع شده است و میزبان شمار زیادی گردشگر از نقاط مختلف جهان است، موضوع صحبت در مقاله امروز آسمان پرستاره پرشیا است.

قلعه هونگ در سوئیس - دیدنی های سوئیس - تورهای سوئیس - شهرهای سوئیس

قلعه هونگ در سوئیس که جزئی از میراث ملی این کشور تلقی می گردد را خدمت شما خواننده گرامی معرفی خواهیم نمود.قعه هونگ در سوئیس که با معماری خارق العاده خود هر بیننده ای را خیزره می کند در بین سال ها 1861 الی 1863 میلادی ساخته شده است.

دیدنی های برن | آژانس آسمان پرستاره پرشیا

این کاخ زیبا در کنار دریاچه تماشایی تون، به بازدید کنندگان خود از هنر و تاریخش فرخر فروشی می کند.قلعه هونگ در سوئیس را برای یک بارون به نام Albert Emil Otto von Parpart تدارک دیده بودند، هر چند این شخص امکان این را نداشت که مدت زمان زیادی از این کاخ زیبا استفاده نماید؛ چرا که در سال 1869 درگذشت.

این بنا در سال 1883 به یکی از بستگان وی واگذار شد که در ابتدا آثار هنری را را به فروش گذاشته و نهایتا در سال 1893 آن را به صورت کلی به Karl Lehmann فروخت.

قلعه هونگ در سوئیس بارها مالکان جدیدی را به خود دیده است، تا این که در سال 1958 میلادی به کانتون واگذار گردید.فضای داخلی آن به قدری دقیق بازسازی یا نگهداری شده است که این گمان را تقویت می کند که گویی ساکنین قرن 19 آن تازه از این مکان رفته اند.

قلعه هونگ در سوئیس با معماری دیدنی آن در ساحل سمت راستی دریاچه تون واقع شده است.جایی که طبیعت و آثار تاریخی به زیبایی هر چه تمام تر تجلی پیدا می کنند. برای رفتن به موقعیت این کاخ و بازدید از آن می توان از اتوبوس و همین طور قایق بهره برد.

آسمان پرستاره پرشیا مجری تور سوئیس با قیمت های باور نکردنی.

رزروبلیط ارزان اروپا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تیچینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته