آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

مسجد جامع مالدیو

مسجد جامع مالدیو

مسجد جامع مالدیو

در مورد مسجد جامع مالدیو ، تعداد کمی از مردم به تاریخ یا معماری فکر می کنند ، اما سواحل بکر و خانه های ییلاقی مجلل بالای آب معمولاً از همه این شهرت برخوردارند. بنابراین ممکن است تعجب آور باشد که جواهر تاج مرد ، مسجد جامع جمعه مرکز اسلامی است ، یک ساختمان سفید رنگ چشمگیر با یک راه پله وسیع و یک گنبد طلایی درخشان.

مسجد جامع مالدیو

مسجد جامع مالدیو می تواند میزبان حدود 5000 نفر باشد ، هر چند شایان ذکر است که گردشگران غیرمسلمان فقط می توانند در خارج از وقت نماز ، بین ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر ، فضای داخلی را کاوش کنند. همچنین لباس پوشیدن به شدت رعایت شده است ، مردان باید از شلوار بلند و زنان از دامن یا لباس بلند استفاده کنند. ارزش آن را دارد که در نزدیکی Hukuru Miskiy (مسجد جمعه) ، محل اصلی نماز شهر قبل از ساخت مسجد جمعه بزرگ ، توقف کنید.

مسجد جامع مالدیو

گنبد طلایی مسجد جامع مالدیو مدرن چشمگیر به نمادی برای شهر تبدیل شده است. مسجد جامع مالدیو  یا جمعه  که در سال 1984 افتتاح شد و با کمک کشورهای حوزه خلیج فارس ، پاکستان ، برونئی و مالزی ساخته شد ، در صافی خود بسیار چشمگیر است و از سنگ مرمر سفید ساخته شده است و عملاً عاری از تزئینات است. کنار میدان اصلی ، Jumhooree Maidan ، بزرگترین مسجد قرار گرفته است.

مسجد جامع مالدیو

گردشگرانی که مایل به ورود به مسجد جامع مالدیو هستند فقط می توانند بین ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و خارج از وقت نماز دیدن کنند. مسجد 15 دقیقه قبل از نماز و ساعت بعد به روی همه غیر مسلمانان بسته می شود. قبل از ظهر و بین 2 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر بهترین زمان برای بازدید است.

گروههای تهاجمی از دیدنی های گاه به گاه تشویق نمی شوند ، اما اگر واقعاً علاقه مند هستید و لباس مناسب می پوشید ، یکی از اعضای کارمندی که در ورودی حضور دارد از شما استقبال می کند.

مسجد جامع مالدیو

مردان باید شلوار بلند و زنان دامن یا لباس بلند بپوشند. نمازخانه اصلی داخل مسجد جامع مالدیو می تواند تا 5000 نمازگزار را در خود جای دهد و دارای صفحات چوبی و درهای جانبی چوبی زیبا ، فرش مخصوص بافته شده و لوسترهای چشمگیر است.

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 60% کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین مالدیو  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های مالدیو
هتل های مالدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته