آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

موزه تاریخ ارمنستان


موزه تاریخ ارمنستان

برای شناخت بهتر و بیشتر فرهنگ در تور ایروان بهترین گزینه و انتخاب مراجعه به موزه های این شهر است.موزه تاریخ یکی ازاین انتخاب ها است که می تواند نقس موثری در کسب دانش نسبت به ارمنستان ایفا نماید.آسمان پرستاره پرشیا را دراین نوشتار همراهی نمایید.

موزه تاریخ ارمنستان

رای بازدید از موزه تاریخ گردشگران باید به میدان جمهوری در شهر ایروان مراجعه کنند.این موزه تماشایی را در سال 1920 میلادی تاسیس کرده اند و در حال حاضر در حدود چهل هزار شی تاریخی و با ارزش در آن نگهداری می شود.این مکان مجموعه های ارزشمند خود را درسه طبقه به بازدید کنندگان عرضه می دارد.

موزه تاریخ ارمنستان

در کل موزه تاریخ دارای بخش سکه شناسی، قوم شناسی، تاریخ مدرن و ترمیمی است و دراین قسمت ها اشیاء مهم و تاریخی را در معرض دید عموم قرار داده است.در طبقه اول موزه تاریخ ارمنستان یک نمایشگاه دائمی فرش برپا است و دو نمایشگاه موقت نیز امکان برگزازی دارند.

موزه تاریخ ارمنستان

در طبقه دوم این ساختمان اشیائی مربوط  به روستای دوین، شهر باستانی آنی،آثاری مربوطه به قرن 15 تا 19 ارمنستان، پادشاهی ارمنی کیلیکیه، البسه ارمنی از قرن 18 تا 19،سرامیک هایی از قرن 9 تا 13 میلادی، جنگ های ارمنی ها در 1918، هنرهای کاربردی ارمنی از قرن 15 تا 17 و غیره یافت می شود.

موزه تاریخ ارمنستان

 هزار سال وجود دارد.ضمنا آثاری از دوران برنز، اشیائی از پادشاهی اوراتو و اشیائی قدیمی از دوران های مختلف ارمنستان در این طبقه نگهداری و در معرض بازدید هستند.در موزه تاریخ ارمنستان می توان گنجینه ها و آثار ارزشمندی را از دوران های تاریخی مختلفی مشاهده کرد.

موزه تاریخ ارمنستان

چنانچه قصد سفر به ارمنستان را دارید، می توانید تور ارمستان را با قیمتی مناسب از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره پرشیا خریداری کرده و با خیالی آسوده به این کشور سفر کنید.

رزروبلیط ارزان و آنلاین ایروان  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تورهای ارمنستان

دیدنی های ارمنستان
هتل های ارمنستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته