آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

موزه دولتی تاریخ روسیه

موزه دولتی تاریخ روسیه

موزه دولتی تاریخ روسیه

موزه دولتی تاریخ روسیه در گروه موزه های مهم کشور روسیه به حساب می آید. زمینه اصلی فعالیت این موزه تاریخ روسیه است و در این میان ازجایگاه مهمی برخوردار است. در تور مسکو بازدید از آن را می توانید در برنامه های خود لحاظ کنید. با آسمان پرستاره پرشیا گشتی در این موزه خواهیم زد.

موقعیت مناسب موزه دولتی تاریخ روسیهاین امکان را به تاریخ دوستان می دهد که از مکان های دیدنی نزدیک به آن نیز بازدید نمایند.

این موزه تماشایی در شهر مسکو و بین میدان سرخ و میدان مانژ قرار گرفته است.

این مکان یکی از بهترین راهکارهای مجود برای آشنایی با تاریخ و زندگی مردم روسیه است.

فرآیند ساخت و تکمیل موزه دولتی تاریخ روسیهدر حدود بیست سال به طول انجامید. در نهایت این موزه شگفت انگیز در سال 1894 میلادی افتتاح و بازگشایی شد. تعداد آثار و اقلام تاریخی و با ارزش  موجود دراین موزه بسیار زیاد است. برای دیدن این آثار که بیانگر تایخ روسیه هستند، فرصت بازدید این مکان را از دست ندهید.

موزه دولتی تاریخ روسیهدارای 39 سالن در دو طبقه می باشد. در این سالن ها تاریخ این کشور را از کهن ترین زمان ها تا اوایل قرن بیستم  میلادی می توان جستجو و مشاهده نمود. نکته جالب در خصوص این موزه طبقه دوم آن است. این طبقه و تالاها و سالن های آن به دوره امپراتوری روسیه مربوط می شوند.

بسیاری از وسایل شخصی تزارها در موزه دولتی تاریخ روسیهنگهداری می شوند. یافته های باستان شناسی، دست نوشته ها، اولین کتاب های چاپ شده، شمایل های باستانی، اسلحه و جواهرات، شاهکارهای سرامیکی و شیشه ای از جمله آثاری است که در این موزه در معرض دید گردشگران قرار گرفته است.

دسترسی به مکان موزه دولتی تاریخ روسیهکار دشواری نیست. در سفر به روسیه و در تور مسکو بازدید از این مجموعه با آثار تاریخ خالی از لطف نخواهد بود.

رزرواسیون

کلیسای جامع سنت باسیل 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته