آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

موزه ملی بانکوک

موزه ملی بانکوک

موزه ملی بانکوک

موزه ملی بانکوک چنان که از نام آن مشخص است، در شهر بانکوک استقرار دارد .در این موزه آثار تاریخی و فرهنگی ارزشمندی موجود است که عمری به درازای تاریخ این کشور دارند. دوست داران تاریخ حتما می توانند در تور بانکوک برای رفتن به این مکان نیز وقت بگذارند. 

این موزه از اصلی ترین دیدنی های این کشور است و حتی در منطقه جنوب شرق آسیا توانسته است رتبه بزرگترین موزه را به خود اختصاص دهد. آنچه در این موزه می توان یافت در محور هنر و تاریخ تایلند و برخی از کشورهای همجوار آن است و برای افرادی که به این موضوعات علاقه نشان می دهند می تواند وقت گذرانی خوبی را به همراه داشته باشد.

دوست داران تاریخ حتما می توانند در تور بانکوک برای رفتن به این مکان نیز وقت بگذارند. آسمان پر ستاره پرشیا در راستای معرفی مراکز دیدنی کشورهای جنوب شرق آسیا این بار به سراغ تایلند و شهر بانکوک رفته تا توضیحاتی را در خصوص موزه ملی بانکوک ارائه نماید. از وقتی که برای مطالعه این مقاله و همراهی ما صرف می کنید، از شما سپاسگزاریم.

 در موزه ملی بانکوک با چه آثار تاریخی و هنری روبرو هستیم؟

آثار این موزه شامل آیتم هایی از دوران نوسنگی است که قدمت بسیار زیادی دارند. همچنین آثار و اکتشافاتی مربوط به دوره پادشاهی سریویجایا و پادشاهی آیوتایا و سایر سلسله های پادشاهی این کشور به نمایش گذاشته شده است. در کنار آثار ارزشمند تاریخی کشور تایلند، آثارهنری از دیگر فرهنگ ها نیز در این موزه خودنمایی می کند.

تعدادی از آثار این موزه مربوط به هنر آسایی بودایی هستند از این جمله به آثار هند، هنر یونانی و بودایی، دودمان تانگ، ویتنام، هنر چامپا، اندونزی و کامبوج می توان اشاره کرد. چنانچه درتور بانکوک بودید و احساس کردید که تمایل دارید به موزه ملی بانکوک هم سر بزنید و کمی از آثار تاریخی و هنری موجود در موزه لذت ببرید، کافی است با وسایل حمل و نقل عمومی که در سطح شهر وجود دارند به آدرس این موزه که میان دانشکده اخلاق و علوم سیاسی و همین طور تئاتر ملی قرار دارد مراجعه نمایید.

تاریخچه موزه ملی بانکوک
رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته