آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

موزه ملی بیروت

موزه ملی بیروت

موزه ملی بیروت

موزه ملی بیروت موزه اصلی در لبنان ، ماموریت اصلی موزه ملی این است که آثار باستانی کشف شده در قلمرو سرزمین سرو را که برخی از آنها از زمان جنگ جهانی اول کشف شده است ، گرد هم آورد. این موزه که در بیروت قرار دارد ، میزبان حدود 1300 شی است که به ترتیب زمانی ، از دوران ماقبل تاریخ تا دوره ماملوکه ، از جمله دوره های مختلف که در آن هنوز لبنان فنیقی نامیده می شد ، به نمایش گذاشته شده است. 

موزه ملی بیروت

 موزه ملی بیروت به دلیل داشتن یکی از مهمترین مجموعه های باستان شناسی اشیاء فنیقی از جمله سارکوفاگ مشهور اهیرام ، پادشاه بیبلوس یا حتی بزرگترین مجموعه سارکوفاژهای آنتروپوئیدی در جهان ، با وام دائمی از بنیاد مشهور است. آب کم عمق. ما همچنین نباید مقبره معروف تایر یا مومیایی های مارونیتی قرن سیزدهم دره مقدس قادیشا را فراموش کنیم که اکنون برای عموم قابل مشاهده است.

موزه ملی بیروت

در تور بیروت در کشور زیبای لبنان، گردشگرانی که علاقه به تاریخ و آثار باستانی دارند می توانند به موزه ملی بیروت در لبنان به عنوان یک انتخاب ایده آل نظر داشته باشند. آسمان پرستاره پرشیا ضمن تدارک تور لبنان و شهر بیروت، تلاش دارد تا شما را بیشتر با دیدنی های این کشور و این شهر آشنا نماید.

موزه ملی بیروت

پس از پایان درگیری های داخلی در 1990 ، موزه ملی از سال 1993 بازسازی می شود و در 25 نوامبر 1997 مجدداً برای بازدید عموم باز می شود و مجموعه ای قدیمی را که قبل از جنگ داخلی ارائه شده بود و اشیاء تازه کشف شده ، به ویژه در حفاری های انجام شده در مرکز. -شهر بیروت به عنوان موزائیک حسادت. در آن زمان ، تنها طبقه همکف و طبقه اول برای عموم باز بود ، زیرزمین هنوز در حال انجام کارهای اساسی برای ضد آب شدن آن است.

با حضور در موزه ملی بیروت در لبنان می توان از آثار و اشیاء با ارزشی دیدار کرد که روند حرکت تمدن وتاریخ را در لبنان به نمایش گذاشته است.این مجموعه های بی نظیر و کم نظیر از آثار تاریخی موجود در این موزه، ارزش زمانی که برای بازدید از آن ها گذاشته می شود را قطعا خواهند داشت.

موزه ملی بیروت

موزه ملی بیروت در لبنان شامل یک ساختمان سه طبقه با معمای چشم نواز است.البته گفته شده است که تنها طبقه همکف و طبقه اول آن برای انجام بازدید های عمومی در دسترس عموم قرار دارد.مسافران و گردشگران خارجی به راحتی ضمن بازدید و تماشای این اشیاء تاریخی و مجموعه های بی نظیر می توانند از توضیحاتی که به زبان انگلیسی و فرانسه ارائه شده است بهره ببرند.

طبقه همکف به اشیاء بزرگ و موزاییک های مربوط به هزاره های 2 و 1 قبل از میلاد اختصاص داده شده است. بعد از میلاد و در دوره روم-بیزانس. ما آنجا به ویژه سارکوفاگ اهیرام بیبلوس یا هدایای نذری معبد اشمون را پیدا می کنیم. گالری موریس چهاب که در سال 2013 بازگشایی شد ، مجموعه ای مهم از موزاییک از جمله موزاییک معروف چوپان خوب را نشان می دهد.

 

در سطح دوم ، قطعات کوچکی از دوران ماقبل تاریخ تا دوران معاصر ما ، از جمله عصر برنز یا عصر آهن ارائه شده است. دقیقاً در این سطح است که بازدیدکنندگان می توانند مجسمه های برنزی معروف فنیقی را از معبد L شکل Byblos ببینند و تقریباً به یک نماد ملی یا مجموعه معروف اشیاء سفالی از Kamed el Loz تبدیل شده اند. ما همچنین از دیدن اجسام کوچکی که در اثر آتش سوزی یا آب آسیب دیده اند و عملاً قابل تشخیص نیستند که آسیب های جنگ داخلی را متحمل شده اند ، متاثر می شویم.

موزه ملی بیروت

در میان مجموعه اشیا تاریخی و باستانی موجود در موزه ملی بیروت در لبنان برخی موارد از اهمیت بیش تری برخوردار هستند.از جمله مهمترین وبا اهمیت ترین این اشیاء می توان به جسمه مرمرین کودکان فینیقی قرن ۵ پیش از میلاد، موزاییک‌های قرون سوم و چهارم پس از میلاد، طلاجات دوره بیزانس (که درون ظرفی در یک ویلای قدیمی یافت شدند) اشاره داشت.

علاوه بر این 2 سطح ، از سال 2016 ، زیرزمین پس از مدت طولانی اختصاص داده شده به مرمت آن ، به ویژه به دلیل افزایش سطح آب در طول جنگ داخلی ، بازگشایی شد. 700 متری که با همکاری مقامات ایتالیایی و توسط معمار آنتونیو جیاناروستی بازسازی شده است ، سیر تحول مراسم تشییع جنازه در لبنان از دوران پارینه سنگی – با اولین آثار انسانی در لبنان – تا دوره عثمانی را نشان می دهد. با کشتی معروف فنیقی که به نماد پایتخت لبنان تبدیل شده است ، یک سارکوفاگ رومی از ما استقبال می کند. این سارکوفاگ در ساعده ، 40 کیلومتری جنوب بیروت یافت شد.

از نکات مهم در خصوص موزه ملی بیروت در لبنان به راهنمایی رایگان موزه که 45 دقیقه به طول می انجامد اشاره داشت.این خدمات در سه زبان عربی، انگلیسی و فرانسه ارائه می شوند. این موزه تماشایی انتخابی مناسب برای علاقه مندان به تاریخ لبنان است.

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور لبنان  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) . ارسال 60% کل هزینه تور لبنان زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط آنلاین و ارزان بیروت از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های لبنان
هتل های لبنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته