آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

میدان اسبدوانی دبی

میدان اسبدوانی دبی

میدان اسبدوانی دبی

آسمان پرستاره پرشیا قصد دارد به معرفی میدان اسبدوانی دبی بپردازد. جایی که مسابقات اسبدوانی با شور و هیجان خاصی در جریان است.جاذبه ها و مکان های دیدنی در جریان تور دبی بسیار زیاد هستند.این بار اما به سراغ یکی از متفاوت ترن دیدنی های این شهر زیبا خواهیم رفت.

میدان اسبدوانی دبی

اما تاریخچه میدان اسبدوانی دبی به سال 1981 میلادی باز می گردد.زمانی که این مکان  در دبی پایه گذاری شد و در سال های بعد (حدود ده سال بعد) یعنی سال 1991 فعالیت خود را به عنوان کلوپ اسبدوانی ادامه داده تا در سال 2010 میدان اسب دوانی با نام Meydan با برگزاری مسابقات جهانی در این زمینه فعالیت خود را آغاز نمود.

میدان اسبدوانی دبی

میدان اسبدوانی دبی توسط  شیخ محمد ابن راشد ال مکتوم بنیان نهاده شده است. در حقیقت میدان اسب دوانی دبی محلی برای برگزاری مسابقات ورزشی و پیگیری رویدادهای جهانی این رشته ورزشی است. در کنار مسابقاتی که در این مکان برپا می شود، خدمات مربوط به تجارت و کنفرانس ها نیز در آن قابل پیگیری است.

میدان اسبدوانی دبی

میدان اسبدوانی دبی دارای 60 هزار صندلی برای افرادی است که برای پیگیری مسابقات مربوطه به آن مراجعه می نمایند. همچنین یک هتل 5 ستاره با 285 اتاق و سوئیت نیز در آن مستقر است. مسیر مسابقه این میدان 2400 متر طول دارد و با حضور در زمان برگزاری مسابقات می توان از آن لذت برد.

میدان اسبدوانی دبی

در میدان اسب دوانی دبی مراسم و مسابقات مختلفی برگزار می گردد.ظرفیت بسیار زیاد و همین طور سبک معماری و به خصوص برپایی مسابقات ورزشی سبب  شده تا این مکان به عنوان یک جاذبه گردشگری در تور امارات خود را مطرح سازد.

آسمان پرستاره پرشیا با هدف توسعه گردشگری و خدمت رسانی برای علاقه مندان به سفر، تور دبی و تور امارات را با شرایط ویژه عرضه می دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.جهت کسب اطلاعات از جزئیات اجرای تور دبی با شماره 09126888665 تماس حاصل فرمایید.

تورهای دبی
دیدنی های امارات

زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته