آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

میدان کنکورد پاریس

میدان کنکورد پاریس

میدان کنکورد پاریس

میدان کنکورد پاریس در حقیقت در ابتدای خیابان معروف و پر طرفدارن شانزلیزه واقع شده است. که از مناطق اعیان نشین پاریس است. در آسمان پرستاره پرشیا به این میدان مهم و مشهور پاریس نگاهی خواهیم انداخت.

از این که با خواندن این مقاله با ما همراه هستید از شما سپاس گزاریم.در واقع می توان در میان میادین مشهور در شهر رویایی پاریس که مورد توجه گردشگران بی شماری است،

میدان کنکورد پاریس

نام میدان کنکورد پاریس را یافت. این میدان دقیقا در نزدیکی خیابان شانزلیزه و به طور دقیق تر در بخش انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.اگر تاریخ و داستان های تاریخی مربوط به انقلاب فرانسه را شنیده باشید،

حتما در خصوص دوران معروف به ترور و اعدام با گیوتین نیز شنیده اید. دستگاه معروف و وحشت آور گیوتین در همین میدان کنکورد پاریس نصب شده بوده است. این موضوع به اهمیت تاریخی این مکان اشاره دارد.

میدان کنکورد پاریس

در زمان های گدشته نام دیگر میدان کنکورد پاریس، میدان لوئی پانزدهم بوده است. وقایع تاریخی مهمی مانند اعدام لوئی شانزدهم، ماری آنتوانت و دانشمند مشهور لاوازیه در این میدان رخ داده است.

مکان های دیدنی دیگری هم در نزدیکی این میدان وجود دارد.از جمله نقاط دیدنی که با رفتن به میدان کنکورد پاریس می توان به آنها دسترسی داشت باید به باغ تویلری، موزه لوور، میدان وندوم و غیره اشاره داشت.

میدان کنکورد پاریس

البته دوست داران مد نیز می توانند از سالن های معروف مد جهان که در اطراف میدان کنکورد پاریس هستند نیز بازدید کنند.دو بخش مهم و تماشایی در میدان کنکورد پاریس وجود دارد. یکی از این دو، یک ستون تاریخی است که می تواند عنوان قدیمی ترین اثر تاریخی موجود در فضای شهری پاریس را داشته باشد.

این ستون تاریخی قدمتی مربوط به دوران رامسس دوم دارد و توسط والی مصر یعنی محمد علی پاشا به فرانسه هدیه شده است. مورد دیگر نیز فواره های مشهور میدان کنکورد پاریس است.

رزروبلیط ارزان اروپا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های اروپا
هتل های اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته