آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

هُوهاناوانک

هُوهاناوانک

هُوهاناوانک

صومعه ها و کلیساهای تاریخی در تور ارمنستان را می توان بخشی جدای ناپذیر از تاریخ و فرهنگ آن سرزمین دانست که هُوهاناوانک از جمله مهم ترین های آنها می باشد.آسمان پرستاره پرشیا به عنوان مجری حرفه ای تورهای خارجی علاقه مندان به ارمنستان را با این سازه تاریخی بیشتر آشنا می نماید.

هُوهاناوانک ارمنستان - دیدنی های ارمنستان - تور ارمنستان | آژانس آسمان  پرستاره پرشیا

هُوهاناوانک را باید یکی از صومعه های حواری ارمنی به حساب آورد که در کشور ارمنستان موقعیت یافته است.برای تماشا و شناخت بهتر این ساختمان قدیمی باید به آشتاراک در آن کشور مسافرت نمود.معماری زیبای این سازه که از سبک معماری ارمنی پیروی می کند به همراه قدمت بسیار بالای آن قطعا برای گردشگران در کشور ارمنستان جالب خواهد بود.

هُوهاناوانک - دیدنی های ارمنستان - تورهای ارمنستان - دیدنی ایروان

قدیمی ترین بخش ازهُوهاناوانک تاریخی بسیار طولانی دارد.این بخش توسط سنت گرگوری روشن گر یکی از چهره های مهم مسیحیت در ارمنستان ساخته شده است.این بخش در ابتدای قرن چهارم میلادی بنا نهاده گردیده است.

این بخش از این سازه تاریخی دارای یک سقف چوبی بود که در سال 554 میلادی با پوشش کاهگل جایگزین گردید.باسیلیکا در سال های بین 1652 الی 1734 میلادی تحت تاثیر مرمت و بازسازی های عمیقی قرار گرفت.

بخش مرکز صومعه یک کلیسای جامع می باشد. فرایند ساخت این قسمت از هُوهاناوانکاز سال 1216 تا 1221 میلادی به طول انجامیده است.این امر با کمک مالی Prince VacheVachutian اتفاق افتاده است.از جمله تغییرات دیگری که در هُوهاناوانک در طول تاریخ طولانی آن به وقوع پیوسته است،

افزوده شدن بخشی دیگر به این بنا بوده است. پسر Prince VacheVachutian به نام Kurt Vachutian درسال 1250 میلادی قسمتی دیگر را در سمت دیوار غربی کلیسای جامع افزود.هُوهاناوانک به عنوان یک جاذبه تاریخی و معماری، با قدمتی طولانی می تواند انگیزه های سفر گردشگران به تور ارمنستان را تقویت نماید. بازدید از این بنا هر ناظری را به قلب تاریخ خواهد برد.

چنانچه قصد سفر به ارمنستان را دارید، می توانید تور ارمستان را با قیمتی مناسب از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره پرشیا خریداری کرده و با خیالی آسوده به این کشور سفر کنید.

رزروبلیط ارزان و آنلاین ایروان  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تورهای ارمنستان

دیدنی های ارمنستان
هتل های ارمنستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته