آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

پارک آبی جینو پارادایس

پارک آبی جینو پارادایس

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

پارک آبی جینو پارادایس یک مجموعه چند منظوره است که ترکیبی از پارک آبی بزرگ، مرکز سلامتی و اسپا بی نظیر و آرامش بخش، اتاق تناسب اندام و فود کورت را در خود جای داده است. این مجموعه در نزدیکی سد ذخیره آب دریای تفلیس ساخته شده است و به بزرگترین پروژه در نوع خود در گرجستان تبدیل شده است.پارک آبی جینو یک پاتوق تفریحی چهار فصل است که یکی از مراکز بزرگ آبی با جاذبه های بسیار، در اروپای شرقی است و تنها مرکز با این عظمت در قفقاز جنوبی به حساب می آید.

مجموعه جینو پارادایس 365 روز در سال باز است و خدمات گسترده ای از سواری های پر از هیجان و آدرنالین در چندین سرسره آبی دیدنی و تفریحات سرگرم کننده در استخرهایی با ابزارهای آبی شگفت انگیز تا استراحت در فضای بی نظیر اسپا و سالن بدن سازی در یک مرکز تناسب اندام مدرن و همچنین تجربه ای فوق العاده در تست کردن خوراکی های لذیذ در رستوران ها ، کافه ها و بارهای متعدد خود، ارائه می دهد.دوازده استخر سرپوشیده و خارجی (مانند استخر کودکان، استخر موج، استخر تفریحی، استخر آرامش، استخر آب دریا یا استخر شنا) با ده مدار فیلتراسیون به بازدید کنندگان ارائه می دهد؛ علاوه بر این، بازدید کنندگان می توانند از امکانات آبی دیگری مانند رودخانه وحشی با کشتی دزدان دریایی و گرداب، یک مرکز سلامتی و استراحت ، سونا و یک برج با شش سرسره بزرگ آبی، انواع مختلف سرسره آبی برای بچه ها، یک مرکز تناسب اندام و جاذبه های متعدد دیگر لذت ببرند.

جینو مکانی برای تفریح ​​و سرگرمی است. اوقات فراغت فعال به راحتی برای همه قابل دسترسی است. با 20 دقیقه فاصله از مرکز شهر، بهترین مجموعه تفریحی اوقات فراغت را در خدمت خود برای هر چهار فصل خواهید یافت.بیایید با هم نگاهی به بخش های مختلف این مجموعه و امکانات آن ها بیندازیم تا بیشتر با آن آشنا شویم:

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

1-پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

این بخش انواع استخرهای مختلف را برای حداکثر آرامش و سرگرمی فراموش نشدنی ارائه می دهد. هر یک از مهمان ها فضایی را که می خواهد تا مجدداً توانایی خود را از طریق احساسات دلپذیری که بدست می آورد، پیدا کند. پارک آبی دارای استخر های سرپوشیده داخلی و استخرهای فضای باز، آکادمی شنا، امکانات ساحلی و هتل است که به معرفی هرکدام از آنها می پردازیم:

استخرهای سرپوشیده داخلی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

انواع استخرهای سرپوشیده داخلی موجودر در این مجموعه عبارتند از: استخر المپیک، استخر آرامش، استخر کودکان و کشتی دزدان دریایی که در ادامه هریک را بیشتر می شناسیم.

– استخر المپیک جینو پارادایس تفلیس گرجستان

استخر المپیک 25 متری با 5 مسیر شنا برای میهمان هایی است که از سبک زندگی فعال ورزشی لذت می برند. یک سکوی مجهز برای 250 نفر در استخر وجود دارد. استانداردهای استخر مدرن المپیک آن را به مکانی ایده آل برای دوستداران فعال ورزشی و شناگران تبدیل کرده است. در این جا می توانید بدن خود را تقویت کنید، بهبود ببخشید و دوباره انرژی از دست رفته خود را ذخیره کنید.دمای آب برابر 27 درجه سانتی گراد است.حداکثر عمق استخر 65/1 متر است

- استخر المپیک جینو پارادایس تفلیس گرجستان

– استخر کودکان جینو پارادایس تفلیس گرجستان

در این مجموعه از میهمانان کوچک مراقبت ویژه ای می کنند. جاذبه های فراموش نشدنی برای کودکان در پارک آبی وجود دارد. فواره های درخشنده، جلوه های غیر منتظره از آب و محیط شاد و رنگارنگ، کودکان را  هیجان زده و خوشحال می کند.دمای آب برابر 30 تا 32 درجه سانتی گراد است.حداکثر عمق برابر 40/0 متر است

- استخر کودکان جینو پارادایس تفلیس گرجستان

– استخر آرامش جینو پارادایس تفلیس گرجستان

اگر می خواهید ریلکسی فعال، کاهش استرس و آسودگی از مشکلات و تنش های خود داشته باشید، توصیه می کنیم از استخر آرامش اینجا بازدید کنید، جایی که صندلی های زیر آب، ماساژهای آبی و محیطی که به کاهش هرگونه تنش کمک می کند را پیدا خواهید کرد.دمای آب برابر 28 تا 30 درجه سانتی گراد است . حداکثر عمق برابر 1 متر است

- استخر آرامش جینو پارادایس تفلیس گرجستان

– کشتی دزدان دریایی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

طبقه سوم یک کشتی سه طبقه به نام “دزدان دریایی” دارای منظره ای شگفت انگیز از کل مجموعه است ، در طبقه دوم یک بار وجود دارد و در طبقه اول یک گرداب نمک بزرگ با یک ماساژ آبی منحصر به فرد و یک بار کوچک قرار گرفته است . دمای  آب برابر 34-36 درجه سانتی گراد است.عمق حداکثر برابر 1 متر است

- کشتی دزدان دریایی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

– استخر های فضای باز جینو پارادایس تفلیس گرجستان

انواع استخرهای فضای باز موجود در این مجموعه عبارتند از: پانوراما و بار، آکوا بار، جکوزی های آب شور و شیرین، استخر موج و رودخانه وحشی است که در ادامه به معرفی هریک از آن ها می پردازیم:

- استخر های فضای باز جینو پارادایس تفلیس گرجستان

– استخر پانوراما و بار جینو پارادایس

همانطور که در تصویر می بینید این استخر در مجاورت یک بار قرار گرفته است.دمای آب برابر 31 تا 32 درجه سانتی گراد است.حداکثر عمق برابر 8/1 متر است

– استخر آکوا بار جینو پارادایس

این بخش مجهز به صندلی های فلزی و لوله های آب ماساژ است که می توانید بدون ترک آب از خدمات بار نیز لذت ببرید.دمای آب برابر 34-36 درجه سانتی گراد است.حداکثر عمق برابر 05/1 متر است

– جکوزی های آب شور و آب شیرین جینو پارادایس

این جکوزی ها با صندلی های زیر آب و ماساژ آبی، بهترین گزینه برای پوست و آرامش شما هستند.دمای آب برابر 34-36 درجه سانتی گراد است.حداکثر عمق برابر 1/1 متر است

- جکوزی های آب شور و آب شیرین جینو پارادایس

– استخر موج جینو پارادایس

برای کسی که عاشق دریا است استخر موج این مجموعه، بهترین مکان برای تفریح است. دریا دیگر خیلی دور نیست در اینجا می توانید در امواج شنا کنید و زیر آفتاب حمام بگیرید.دمای آب 28 برابر -30 درجه سانتی گراد است.حداکثر عمق برابر 2 متر است.حداکثر ارتفاع موج برابر  8/1 متر است

– رودخانه وحشی جینو پارادایس

رودخانه وحشی یک جاذبه آبی روباز است که پر از ماجراجویی، احساسات شگفت انگیز و اثر رودخانه ای هیجان انگیز است.آب: 28 درجه سانتی گراد.حداکثر عمق: 97/0 متر

– آکادمی شنا جینو پارادایس

استخرهای مدرن این مجمونه کلاس های شنا و بدن سالم را نیز به شما ارائه می دهد. قهرمانان شنا “دیوید مورجیکنلی” و “جورجی مارشاویشویلی” مؤسس باشگاه شنا گرجستان هستند و دروس شنا آماتور و حرفه ای را برگزار می کنند. شنا یک روش درمانی شناخته شده در سراسر جهان است که توسط پزشکان به افرادی که دارای مشکلات ستون فقرات هستند توصیه می شود و همچنین برای همه برای افراد جهت رفع تنش و آرامش مفید می باشد.این واقعیت شناخته شده است که شنا تنها ورزشی است که نتایج چندگانه ای می دهد و بعد از صرف یک ساعت در استخر، بدن شما کاملاً خستگی را فراموش می کند، احساس راحتی می کنید و روحیه شما بهتر و قوی تر می شود؛ شنا به ریه های شما کمک می کند تا بهتر کار کنند، تنفس واضح تر و راحت تر صورت می گیرد و عادت های غذایی شما بهبود می یابد؛ در نتیجه فرم مورد نظر بدن خود را بدست می آورید.

– هتل دینو جینو پارادایس

این هتل اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و اتاق های مجلل به شما ارائه می دهد که شامل خدمات صبحانه است. هتل در محدوده پارک آبی واقع شده است تا آسایش شما را فراهم کند. میهمانان هتل نیز از تخفیف ویژه در بسته های  وی آی پی پارک آبی استفاده می کنند.

- هتل دینو جینو پارادایس

– ساحل جینو پارادایس

ساحل تمیز و امن با چترها، تخت های آفتاب گرفتن، اسکیت های آبی، قایق های آبی، قایق های بادی (بنانا بوت)، دوچرخه های آبی، اسکوترها، خانه های ییلاقی و بهترین کوکتل ها و  غذاها برای تست کردن آماده خدمت رسانی هستند.

– آکادمی ورزش جینو پارادایس

فعالیت بدنی و زندگی سالم از قوانین مهم زندگی سالم و طولانی است. تمرین منظم نه تنها از نظر جسمی باعث بهبود بدن می شود همچنین بر خلق و خو تأثیر مثبت می گذارد، استرس را کاهش می دهد و سلامت روانی – عاطفی را ارتقا می بخشد. آکادمی ورزشی  جینو پارادایس یک مکان دقیق است که در آن از انواع فعالیت ها برای سبک زندگی سالم و تناسب اندام لذت می برید.

سالن بدنسازی مجهز به فن آوری های مختلف ورزشی مدرن است و کلیه وسایل را برای انجام فعالیت ها در اختیار دارد. در اینجا همه شرایط برای یک تمرین راحت از جمله یک منطقه ورزشی بزرگ، اتاق رختکن و دوش وجود دارد.تنوع فعالیت های بدنسازی در باشگاه  باعث می شود ورزش بیشتر سرگرم کننده شود. دستگاه های تمرینی برای افراد در هر سنی و هر نوع ورزشی طراحی شده اند.

دستورالعمل تمرین و تغذیه مناسب : مربیان حرفه ای به طور فعال در آموزش حرکات شرکت می کنند تا ورزش شما ایمن، مؤثر و مطلوب واقع شود.

مرکز تناسب اندام جینو کلیه خدمات لازم برای ورزش، تغذیه مناسب، کاهش وزن و آمادگی جسمانی خوب را در یک فضا ترکیب می کند. تجهیزات مدرن آموزشی موجود در سالن بدن سازی باعث می شود روند ورزش لذت بخش و سالم باشد و در عین حال از خدمات راحت تری نیز برخوردار شوید.اتاق رختکن راحت و دوش، مدرسان حرفه ای و مشاوره واجد شرایط، تمرین فردی و برنامه غذایی مناسب وتجهیزات تمرینی مدرن یک مجموعه کارآمد را فراهم کرده است.

- آکادمی ورزش جینو پارادایس

– تارزانیا جینو پارادایس تفلیس گرجستان

پارک آبی جینو پارادایس فعالیتهای متنوعی را برای ایجاد فضایی جالب و سرگرم کننده ارائه می دهد.  این مجموعه برای استراحت شما طراحی شده است. در پارک آزاد میهمانان در هر سنی می توانند فضایی را که از آن لذت می برند پیدا کنند.برای جویندگان هیجان، بخش تارزانیا جینو پارادایس یک بهشت ​​واقعی است. جاذبه ای با موانع مختلف برای غلبه بر آن که به مهمانان خود احساس فراموش نشدنی می بخشد. در اینجا هرکسی قدرت، اراده و فشار آدرنالین خود را آزمایش می کند.پیاده روی در مسیرهای پیاده با تجهیزات ویژه یک ماجراجویی جالب است. بازدید از منطقه تارزانیا در یک آخر هفته خسته کننده مانند یک سفر کوتاه است که در آن فعالیت های سرگرم کننده و ماجراجویانه، بهترین تعطیلات را برای شما رقم می زند.پارک در فضای باز، مجموعه ای از سرگرمی ها را برای کودکان از جمله انواع مختلف اسکیت، ترامپولین (پارچه ی ضخیم و کشسان که روی آن عملیات آکروباتیک انجام می دهند) تاب و سایر تفریحات ارائه می دهد که به شما کمک می کند همراه خانواده خود در فضای باز لحظات لذت بخش و سالمی را داشته باشید.زمین های والیبال و فوتبال جینو برای مسابقات دوستانه ورزشی در پارک آزاد طراحی شده است. زمین های شنی برای دوستداران والیبال ساخته شده است. اینجا یک شیوه زندگی سالم را برای میهمانان خود ترویج می کند.

- تارزانیا جینو پارادایس تفلیس گرجستان

– سورتمه جینو پارادایس

برای دوستداران اوقات فراغت شدید و فعال، شگفتی های ویژه ای در اینجا وجود دارد. بلندترین مجموعه اسکی روی آب به طول 31 متر در اروپای شرقی شامل شش مسیر سرعت متفاوت است. توبوگان برای افراد علاقمند این سبک است که در هر چهار فصل باز است.دمای آب برابر 32 درجه سانتی گراد است.تعداد مسیرهای اسکی روی آب 6 عدد است.حداکثر سرعت برابر60 کیلومتر در ساعت است.کودکان زیر 12 سال مجاز نیستند.

- سورتمه جینو پارادایس

2-مرکز سلامتی و آبگرم جینو پارادایس

این مرکز از سه بخش تشکیل شده است که شامل: بخش وی آی پی، ماساژ و بخش ممتاز می باشد؛ بیایید با هم نگاهی به این بخش های بیندازیم

– بخش وی آی پی جینو پارادایس

این بخش شامل مناطق باز و بسته می باشد، محیط بی نظیری که شما را به عالم آسایش و آرامش سوق می دهد. بخش های مختلف این بخش از مجموعه به شرح زیر می باشد:

– سونا بخار نمک جینو پارادایس

سونا بخار نمکی یکی از محبوب ترین سوناها در کل اروپا است. بخار غنی شده با نمک ید دار که برای عملکرد بهتر غده تیروئید، اصلاح بدن و مقابله با سلولیت مفید است. سونا بخار نمکی همچنین به شما در خلاص شدن از افسردگی و بازگرداندن جوهر زندگی کمک می کند. سونا بخار نمکی به این موارد کمک می کند:درمان غده تیروئید و پیشگیری از بیماری، اصلاح بدن، بهبود متابولیسم، کشش پوست، دارای یک اثر آرایشی قوی است، سلولیت را کاهش می دهد، سطح کلسترول را کاهش می دهد، ورم را کاهش می دهد.رطوبت 100 درصد است.درجه حرارت 42-44 سانتی گراد است.زمان استفاده  10-20 دقیقه است

سونا فنلاندی جینو پارادایس

متعلق به طیف وسیعی از سونا های خشک است. دمای هوا در آن حداکثر (90-100 درجه) و رطوبت نسبتاً کم است. با قرار گرفتن در معرض آن، بسیاری از سموم و مایعات جمع آوری شده از اندام های داخلی بدن بیرون می آیند.در نتیجه گرم شدن بدن، گردش خون فعال می شود که روند سوخت و ساز بدن را تقویت می کند و از توانایی ترمیم پوست پشتیبانی می کند.سونا فنلاندی بهترین وسیله برای ترمیم ماهیچه ها است که مشروط به برداشت اسید انباشته شده شیر در عضله و تبدیل آن به گلیکوژن است. به همین دلیل بهترین حالت بعد از فعالیتهای ورزشی، برای بازیابی نیروها است.کشور اصلی سونا فنلاندی، این کشور اسکاندیناوی است که از زمان های قدیم شناخته شده بوده و در طی صدها سال از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده است.

سونا فنلاندی جینو پارادایس

سونا فنلاندی به موارد زیر کمک می کند:فرآیند متابولیسم و ​​بازسازی، دفع سموم از ارگان های مختلف بدن، تقویت  گردش خون، بهترین وسیله برای ترمیم عضلات است، بعد از فعالیتهای ورزشی ، در هنگام استفاده پیچیده مؤثر است، استرس را از بین می برد . رطوبت – 45-50 درصد است.درجه حرارت 95-100 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 10-20 دقیقه است

سونا گیاهی پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

این سونا آروماتراپی یا همان رایحه درمانی با بسیاری از خواص درمانی است. در نتیجه ی انتخاب رایحه ها و روغنهای ضروری، در مدت زمان کوتاهی اثر مطلوب حاصل می شود. اثر اصلی سونا گیاهی بازیابی نیروهای حیاتی است.

سونا گیاهی به شما به موارد زیر کمک می کند:عملکرد کامل اندام های تنفسی، تأمین اکسیژن به بدن، بازسازی سیستم عصبی و غدد درون ریز

رطوبت  55-60 درصد است.دما  45-60 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 10-25 دقیقه است

استخر آب سرد پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

یک استخر سرد به همراه سونا راهی مستقیم برای زندگی سالم است.دما 12-8 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 3-2 دقیقه است

سونا رومی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

اثر بخار با رایحه درمانی، یک سونا رومی ترکیبی با بسیاری از خواص درمانی است. سونا رومی با رطوبت بالای آن  توصیف می شود و در حین بازدید منظم قادر خواهد بود بدن را تغذیه کرده و جوان سازی پوست را انجام دهد، فشار عضلانی و درد را از بین ببرد، سموم بدن را از بدن خارج کند، ایمنی را تقویت کند ،گردش خون مویرگی را تنظیم کرده و افسردگی را از میان بردارد.

سونا رومی به شما موارد زیر کمک می کند:
اصلاح وزن
کاهش سلولیت

برطرف کردن تنش و درد عضلات
خارج کردن سموم بدن
تنظیم گردش خون مویرگی
جوان سازی و استحکام پوست
تقویت ایمنی

رطوبت 100 درصد است.دما 42-44 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده10-20 دقیقه است

سونا سوراخ روباه جینو پارادایس تفلیس گرجستان

سوراخ روباه برای درمان های پیچیده در نظر گرفته شده است. در سونا بخار می توان بدن را از سندرم به اصطلاح پای بی قرار رها کرد. سونا دارای جکوزی پا با آب گرم، سنگ های اقیانوس و ماساژورهای آبی نیز هست.

سونا سوراخ روباه به موارد زیر کمک می کند:
درمان های آبی پا
فعالیت های گردش خون
موثر در درمان بیماری های عروقی
تسکین  ورم و گرانش در اندام ها

رطوبت 100 درصد است.دما – 42-44 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 10-20 دقیقه است

سونا سوراخ روباه جینو پارادایس تفلیس گرجستان

تپیداریوم جینو پارادایس

صندلی های سنگی گرم در اتاق استراحت بهترین راه برای استراحت و ریلکس کردن است.تپیداریوم پس از سونا توصیه می شود. دوش سرد و ماساژ ؛ تقلیدی بصری از امواج دریا، ترکیبی شگفت انگیز از انگور و گل سرخ، موسیقی آرام و نورپردازی ویژه باعث ایجاد روحیه ای بالا می رود.آرامش کامل، آزادسازی  استرس و استراحت، بالا بردن روحیه نتایج استفاده از این فضا است.
رطوبت 45-50 درصد است.درجه حرارت 28-32 درجه سانتی گراد است.زمان 10-35 دقیقه است

تپه های یخی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

استفاده از یخ بعد از سونا بهترین حالت برای محکم و جوان سازی پوست است.زمان استفاده 1-2 دقیقه است

صندلی طلایی اسکندر مقدونی جینو پارادایس

صندلی طلای 24 قیراطی اسکندر مقدونی، بیزینس کارتی از سلامتی و فضای آبگرم است. طبق افسانه ها، اسکندر بزرگ زخم های خود را با بشقاب های طلای گرم شفا می داده است. طلای گرم باعث آرامش و گردش خون می شود. صندلی طلا به موارد زیر کمک می کند:

ترمیم نیروهای سبک

کمک به درمان زخم ها

برای سلامتی در بیماری های بسیار پیچیده

تحریک نیروهای سبک

درجه حرارت 32-34 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 2-5 دقیقه است

ماساژ جینو پارادایس تفلیس گرجستان

آرامش و ماساژهای آیینی هم به زن و مرد کمک می کند تا کل بدن و مناطق فردی را آرام کنند، احساس سبکی و آرامش به شما می دهند و تا حدودی اصلاح شکل را تسهیل می کنند.انواع ماساژهای موجود در لیست خدمات این مجموعه عبارتند از: ماساژ ریلکسیشن، ماساژ تشریفاتی، مراقبت از بدن، ماساژ در مناطق جداگانه بدن

بخشِ ممتاز جینو پارادایس

این بخش نیز دارای سوناهای متفاوت و جذابی چون: سونا گیاهی، حمام های طلایی کلئوپاترا، سونا بخار، حمام آبجو، اتاق یخ با اثر بارش برف، گرداب حسگر است. آشنا شدن با هرکدام از آن ها می تواند جالب باشد. بیایید درباره آن ها بیشتر بدانیم:

سونا گیاهی جینو پارادایس

یک رایحه درمانی ترکیبی است که دارای ویژگی های پزشکی زیادی است. با انتخاب بوهای معطر و روغن های اتر نتیجه مطلوب در مدت زمان کوتاهی حاصل می شود. تأثیر اصلی این سونا، احیای جوهر حیات است.با انتخاب بوی معطر و روغن های اتر، از سونا رایحه درمانی برای پیشگیری و درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. به ویژه برای درمان و پیشگیری از مجاری دستگاه تنفسی مؤثر است.

سونا گیاهی به موارد زیر کمک می کند:
عملکرد مناسب اندام های تنفسی
دارای اثر آرام بخش و کم کردن حس است
تحویل اکسیژن به ارگان ها را بهبود می بخشد
پوست را براق و سبک می کند
کمک به بازسازی سیستم عصبی و غدد درون ریز
گردش خون را بهبود می بخشد
سلولیت را کاهش می دهد
وزن را اصلاح می کند
ایمنی را تقویت می کند

رطوبت 55-60 درصد است.دما – 45-60 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 10-25 دقیقه است

حمام های طلایی کلئوپاترا پارک آبی جینو پارادایس

حمام طلای بیست و چهار قیراطی تنها موردی در گرجستان است که می توانید حمام های آرامش شامپاین، شراب، منتول، گریپ فروت، وانیل، نارگیل، گل های اسطوخودوس و شیر بگیرید.در گرجستان شراب بسیار معروف است. حمام طلایی با شراب گرم بدن را محکم می کند و برای پوست مفید است زیرا الکل حاوی اتانول با آب داغ واکنش می دهد، منافذ را تحت فشار قرار می دهد  و پوست را ارتجاعی می کند.حمام شراب یک بار در هفته و در 1-2 ساعت بعد از غذا توصیه می شود؛ همچنین به موارد زیر کمک می کند:

برای پوست مفید است و باعث جوان تر شدن آن می شود
پوست را ارتجاعی می کند
بر سیستم عصبی تأثیر می گذارد
تنش و استرس را از بین می برد
مواد زائد و سموم را نابود می کند
ایمنی را افزایش می دهد
تنش عصبی و عضلانی را برطرف می کند
گردش خون را تنظیم می کند
پوست را مرطوب می کند
بدن را محکم می کند

دما 33-36 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده  10-15 دقیقه است

سونا بخار جینو پارادایس

سبک زندگی غیرفعال، استرس، سوء تغذیه، الکل و دخانیات منجر به بیماری های مزمن می شود. چگونه زندگی سالم را بازیابی کنیم؟ حمام بخار بگیرید! حمام بخار به موارد زیر کمک می کند:
متابولیسم را فعال می کند
سلولیت را کاهش می دهد
اصلاح وزن را ترویج می کند
خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ می کند
استرس را تسکین می دهد

رطوبت 100درصد است.درجه حرارت 42-44 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 10-20 دقیقه است

سونا بخار جینو پارادایس

حمام آبجو جینو پارادایس

این سونا مجهز به ماساژور آبی است که می توانید در آن یک حمام پر از عصاره آبجو بگیرید و از بشکه آبجو در کنار آن آبجو بچشید. لیوان آبجو نه تنها سرگرم کننده است و خاصیت درمانی و آرامش بخشی دارد، بلکه برای تقویت سیستم استخوانی و بازگرداندن خاصیت ارتجاعی پوست بهترین است.

ظرفیت 10-15 نفر است.درجه حرارت 33-36 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 10-15 دقیقه است

اتاق یخ با اثر بارش برف پارک آبی جینو پارادایس

این بخش دارای یک فضای منحصر به فرد در خاورمیانه است. در نتیجه مواجهه با سرما، بدن استرس را تجربه می کند و باعث تنگ شدن رگ های خونی می شود. به دلیل استرس مقدار زیادی خون به اندام های داخلی منتقل می شود و جریان خون از قبل تجدید شده را به سطح بدن رها می شود. به طور کلی: ساختار پوست را بهبود می بخشد، سلول ها را تجدید می کند و البته متابولیسم را تجدید می کند. روش موجود در سونا سرما به بدن کمک می کند مقادیر زیادی از اندروفین را آزاد کند.

رطوبت 43 درصد است.درجه حرارت 10 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 1-3 دقیقه است

گرداب حسگر پارک آبی جینو پارادایس

گرداب حسی با ماساژور و هوای اکسیژن غنی شده بهترین روش برای انجام یک روش آرامش بخش است.در همین بخش یک اتاق استراحت با صندلی های سنگی گرم، سونا فنلاندی، بخار و گیاهی، دوش هایی با جلوه های متفاوت وجود دارد.عمق آب 85/0 متر است.رطوبت  100 درصد است.دما  34-36 درجه سانتی گراد است.زمان استفاده 10-15 دقیقه است

گرداب حسگر پارک آبی جینو پارادایس

مرکز تولد پارک آبی جینو پارادایس

اگر می خواهید روز تولد خود را به یاد ماندنی ترین جشن بگیرید، مرکز تولد  جینو  برای شما ساخته شده است. ماجراهای هیجان انگیزی را در دنیای آب می توانید در روز تولد خود داشته باشید. مرکز سرگرم کننده تولد جینو اقیانوسی از احساسات، سرگرمی های فوق العاده و خاطراتی به یاد ماندنی را با فعالیت های بسیار جالب و جذاب ارائه می دهد. نمایش انیمیشن، دی جی موسیقی، سرگرمی در آب، عکس برداری با کلاژ عکس پردازش شده، مراسم خاموش کردن شمع کیک، شیرینی، دعوت نامه شخصی و یک کارت هدیه نامحدود در استخرها بخشی از برنامه های تولد این مرکز است.

برنامه تولد جینو یک  انیمیشن 2 ساعته است که تهیه کننده های آن با دی جی موزیک،  نمایش های سرگرم کننده و متنوعی را ارائه می دهد. مهمانان جشن استخرها، جاذبه های آبی، سورتمه آبی و غیره را برای مدت زمان نامحدودی در یک محیط امن به اشتراک می گذارند! برگزاری جشن تولد بدون تفریح ​​آبی باورنکردنی است! هیچ مکان دیگری با چنین مهمانی مهیج وجود ندارد.

مرکز تولد مراسم خاموش کردن شمع کیک ویژه با باران شیرینی های رنگین کمانی را به شما ارائه می دهد. این گونه است که این مرکز  روزهای تولد را به یک جشن واقعی تبدیل می کند! تیم عکس برداری این مجموعه نیز به شما کمک می کند خاطرات فراموش نشدنی ایجاد کنید. شما ممکن است نه تنها از عکس گرفتن بلکه از فیلم برداری و همچنین به طور کلی از کلاژ عکس پردازش شده لذت ببرید و در صورت تمایل، فیلم شخصی تهیه کنید.

قیمت ها و بسته های برنامه تولد

برنامه تولد با در نظر گرفتن سن فرد مورد نظر طراحی شده است، هرچند سرگرمی در آب محدودیت سنی ندارد و برای همه افراد است تا میهمانی فراموش نشدنی را با یکدیگر تجربه کنند.

بسته “مینی ” شامل 2 ساعت انیمیشن، برنامه انیماتورها و دی جی موسیقی، بازی های بی نظیر آبی، عکس برداری، کلاژ عکس پردازش شده، مراسم خاموش کردن شمع کیک، باران شیرینی، دعوت شخصی، زمان نامحدود در استخرها و یک کارت هدیه برای جشن در گینو. بسته مینی فقط برای 10 کودک و 5 بزرگسال است.

بسته “رویال” شامل 2 ساعت انیمیشن، برنامه  انیماتورها و دی جی موسیقی، بازی های بی نظیر آبی، عکس برداری، کلاژ عکس های پردازش شده، مراسم خاموش کردن شمع کیک، باران شیرینی، دعوت های شخصی، مدت زمان نامحدود در استخرها، قهرمان مورد علاقه ی فردی که جشن تولد اوست، فیلم حرفه ای و یک کارت بازدید برای جشن های جینو است. بسته “رویال” فقط برای 15 کودک و 7 بزرگسال است.

غذا در جینو پارادایس تفلیس گرجستان

می توانید از چندین سبک پذیرایی در جینو  لذت ببرید و انواع وعده های غذایی را امتحان کنید. در این جا می توانید انواع مختلفی از همبرگر، ساندویچ و سالاد، مشروبات الکلی و نوشابه را سفارش دهید.همچنین سبک های مختلفی از رستوران در فودکورت مجموعه وجود دارد که بر اساس ذائقه و سلیقه خود می توانید انتخاب کنید.

غذا در جینو پارادایس تفلیس گرجستان

آدرس: خیابان نهم بشنوا، تفلیس، گرجستان

تلفن: 995322158585

سایت: https://ginoparadise.ge/en/

آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا برگزار کننده تورهای گرجستان و تورهای تفلیس از شما دعوت می کند تا با شرکت در این تورها به دیدن پارک آبی زیبای جینو پارادایس بیایید. جهت اطلاع از جزییات تور کافی است با شماره 02122887100 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته