آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

در تور دبی تفریحات هیجان انگیز و منحصر به فردی را تجربه خواهید کرد.پارک آبی وایلد وادی دبی یکی از همین تفریحات خاص به شمار می رود.البته که در سراسر جهان پارک های آبی زیادی وجود دارند، اما چیزی که در این پارک آبی دبی تجربه می کنید، کاملا متفاوت خواهد بود.

پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی دبی جایی است که در آن اوج هیجان و شادی را تجربه خواهید کرد و می توانید یک روز عالی را همراه خانواده خود سپری نمایید.پارک آبی وایلد وادی هفتمین پارک آبی برتر در سراسر جهان به شمار می رود.به علاوه استخر موج آن، به عنوان بزرگترین استخر موج در کل خاورمیانه مشهور است.

پارک آبی

وسایل و تجهیزات

وسایل تفریحی، سرسره ها و دیگر تجهیزات آبی در پارک آبی وایلد وادی دبی به حدی جذاب و هیجان انگیز هستند که با یک بار رفتن به آن،بارها و بارها دوباره شوق بازی و تفریح در وایلد وادی را خواهید داشت.از طرفی دیگر قرار داشتن آن در ساحل جمیرا دبی، روبروی برج العرب باعث شده که بر جذابیت های ابتدایی آن افزوده شود.

به این صورت که حتی اگر پیشتر راجع به تفریحات و هیجان جاری در این پارک آبی نشنیده باشید،با رفتن به ساحل لوکس جمیرا، مشتاق امتحان کردن چیزی که در وایلد وادی وجود دارد،خواهید شد.تعداد بازی های این پارک آبی مشهور دبی، به 30 عدد می رسد و هر یک از این بازی ها برای خود دنیای شگفت انگیزی محسوب می شود.هیچ یک از این 30 بازی شبیه دیگری نیست و هیجانی که در هر یک از آن ها تجربه می کنید، کاملا متفاوت هستند.

نکات جالب پارک آبی وایلد وادی دبی

چیزی که درباره پارک آبی وایلد وادی دبی بسیار برجسته می نماید،به جز جذابیت بازی های آن، سطح بالای ایمنی و نوآوری در ساخت وسایل است.جالب است بدانید که وب سایت تریپ ادوایزر در سال 2018 میلادی،این پارک را به عنوان هفتمین پارک آبر برتر جهان شناخت.

همین طور در سال قبل آن یعنی سال 2017 میلادی نیز پارک آبی وایلد وادی دبی موفق شده بود یکی از 10 پارک آبی برتر جهان باشد.در همان سال وب سایت مشهور تریپ ادوایزر، این پارک را به عنوان برترین پارک آبی خاورمیانه معرفی کرد.از این ها گذشته وایلد وادی در سال 2007 میلادی، جایزه ی مشهور گلد کوالیتی دبی را دریافت کرد.

نکاتی در مورد مراجعین پارک

در پارک آبی وایلد وادی دبی یک پارکینگ مخصوص مراجعین نیز تعبیه شده است که ظرفیت بسیار زیادی دارد و شما می توانید به راحتی برای خودروی خود در آن جای پارک بیابید.در این پارک دو سالن رختکن برای بانوان و آقایان به صورت جداگانه در نظر گرفته شده است و هر شخصی یک کمد برای قرار دادن وسایل شخصی اش خواهد داشت.

کلید کمد شخصی شما نیز یک دستبند مغناطیسی است که ضدآب بوده و می توانید به راحتی در مچ دست خود نگاهش دارید.به علاوه این دستبند به منزله کارت بانکی همراه شما هم خواهد بود و می توانید با شارژ کردن آن،خریدها و هزینه های خود را در پارک پرداخت کنید.بدیهی است که حین بازی ها، همراه داشتن پول نقد یا کارت بانکی و اعتباری عاقلانه نخواهد بود و این دستبند مغناطیسی مسئولیت تمام آن ها را برعهده می گیرد.

خدمات و غریق نجات ها

در پارک آبی وایلد وادی دبی غریق نجات ها به صورت کاملا آموزش دیده و در بالاترین سطح حرفه ای هستند و با دقت و نظارت کامل در جای جای پارک قرار گرفته اند.همین طور ماموران امنیتی و بخش خدمات پارک، دارای تحصیلات مرتبط بوده و در سطح کیفی بالا برخورد می کنند.شما از نحوه رسیدگی و برخورد تیم خدماتی پارک،رضایت کافی خواهید داشت و این تفریح در وایلد وادی را به مراتب برای شما لذت بخش تر می سازد.

ساخت پارک آبی وایلد وادی دبی

همان طور که انتظار داریم؛ با توجه به قرار گرفتن این پارک در ساحل زیبای جمیرا،مسئولیت ساخت آن نیز بر عهده تیم سازنده جمیرا بوده است.تیم سازنده جمیرا که ساحل جمیرا را نیز به شکل کنونی آن درآورده است؛در زمینه ساخت کلیه بناهای مربوط به گردشگری، شهرت زیادی دارد.

نکاتی

دنیای افسانه ها

در این پارک علاوه بر لذت بردن از تجهیزات بازی، می توانید سری نیز به دنیای قصه ها بزنید.در اینجا شخصیت های کارتونی و افسانه ای چون سندباد و جحا (ملانصرالدین) با شما همراه خواهند بود.

جذاب ترین تجهیزات بازی و تفریح

در بالا گفتیم که در پارک آبی وایلد وادی دبی حداقل 30 نوع وسیله بازی و تفریح آبی وجود دارد.(حداقل، زیرا ممکن است به این وسایل افزوده گردد.) اما در اینجا می خواهیم چند نمونه ازبهترین و هیجان انگیزترین وسایل بازی وایلد وادی را جستجو کرده و از شکل بازی آن ها اطلاع یابیم.

برج سورج

برج سورج از جذاب ترین وسایل بازی پارک تفریحی وایلد وادی دبی بوده و پرتاب نهایی آن داخل استخری بزرگ، عالی است.در این سرسره چندین بار چرخانده شده و در آخر به داخل استخر پرتاب می شوید.جالب است که شما می توانید این وسیله بازی را به صورت گروه های پنج نفره (با تیوپ) سوار شده و لذت دسته جمعی ببرید.برای استفاده از این وسیله وزن مجموع گروه، نباید از 365 کیلوگرم تجاوز کند و البته قد هر یک نیز از 1.1 متر بیشتر باشد.

سرسره جمیرا سکیرا

سرسره جمیرا سکیرا، یک سرسره سقوط آزاد است که به جرات می توان گفت بیشترین میزان محبوبیت در این پارک را داراست.با بالا رفتن از ورودی این سرسره عظیم و غول آسا، خود را در مقابل دو محفظه خواهید دید.شما به یکی از این دو محفظه وارد می شوید و پس از آن ظرف مدت چند ثانیه یک تجربه عالی و هیجان انگیز از سقوط آزاد خواهید داشت.

به شما گفته می شود که برای حفظ ایمنی، دست ها و پاهای خود را به صورت ضربدری قرار دهید.پس از این تجربه به مسیر سرسره ای پرشیب و طولانی وارد می شویدکه در نهایت شما را به داخل استخری بزرگ پرتاب خواهد کرد.می خواهید بدانید سرعت شما در این سرسره چقدر است؟باورکردنی نیست، اما سرعت شما به 80 کیلومتر در ساعت می رسد.

لازم به ذکر است که افراد با وزن کمتر از 136.4 کیلوگرم و قد بلندتر از 1.1 متر، می توانند از سرسره سقوط آزاد جمیرا سکیرا استفاده نمایند.

ترن مستر بلسترز

این ترن آبی با سرعت و قدرت میان آب ها پیش رفته و پیچ و خم آن آدرنالین خون شما را بی حد و حصر بالا می برد.برای استفاده از ترن مستر بلسترز نیز می توانید از تیوپ های دو نفره استفاده کنید.وزن یک نفر به تنهایی نباید از 120 کیلوگرم بیشتر بوده و مجموع وزن دو نفر در یک تیوپ دو نفره نیز نباید از 180 کیلوگرم بالاتر باشد.

شرط قدی نیز همان 1.1 متر به بالا است؛البته افراد با قد کوتاه تر و کودکان می توانند با یک همراه بزرگسال از این وسیله استفاده نمایند و منعی از این بابت وجود ندارد.استفاده از این وسیله به شکل دو نفره و در یک تیوپ دوگانه،لذت به مراتب بیشتری دارد و می توانید هیجان سر خوردن و چرخیدن در این ترن آبی را با همراه خود، به شادی افزو تری تبدیل سازید.

در حالی که در پیچ و تاب مسیر ترن آبی مستر پیش می روید،نخل های اطراف و تماشای شور و هیجانی که در پارک جریان دارد، شور و نشاط بیشتری به شما می دهد.

سرسره آبی تنتروم الی

سرسره آبی تنتروم الی نیز هیجان و شادی زیادی را به شما ارائه خواهد داد.می توانید این سرسره را به صورت دو نفره یا چهار نفره سوار شده و با همراهی هم از هیجان آن لذت ببرید.این سرسره دو قسمت با شیب بسیار تند و تیز دارد و در مسیر آن از سه گرداب تند و بسیار خشن که آدرنالین خونتان را تا بی نهایت بالا می برد، روبرو خواهید شد.

در پایان با عبور از تمام قسمت های هیجان انگیز این وسیله بازی،به استخری بزرگ پرتاب می شوید و این نیز خود یک پایان هیجان انگیز است.تنتروم الی را باید از هیجان انگیزترین وسایل بازی پارک آبی وایلد وادی دبی بدانیم.این وسیله همیشه علاقه مندان زیادی را در صف انتظار خود دارد و احتمالا برای سوار شدن آن باید کمی منتظر بمانید.

دقت داشته باشید که برای استفاده از این سرسره هیجان انگیز،مجموع وزن جمع شما نباید از 295 کیلوگرم تجاوز کند.به علاوه تنها اشخاص با داشتن قد بیشتر از 1.1 متر، اجازه استفاده از سرسره را دارند.البته برای افراد کوتاه تر و کودکان، در صورتی همراهی بزرگسال،امکان سوار شدن به سرسره تنتروم الی وجود خواهد داشت.به این ترتیب شما می توانید خانوادگی از این وسیله بازی پارک آبی دبی، لذت ببرید.

قایق سواری در دریاچه یوها

این از بهترین تفریحاتی است که می توانید خانوادگی به آن پرداخته و از فضای آن لذت ببرید.در اینجا وسایل بازی زیادی مختص به کودکان قرار گرفته است که شامل چیزهایی چون تفنگ آب پاش، استخرهای مواج کودکان، دوش آب پاش و سرسره های کم شیب مخصوص کودکان می باشد.

اگر چه شدت هیجان در قایق سواری دریاچه یوها پایین تر از بخش های دیگر پارک آبی وایلد وادی است،اما مزیت آن در این است که شما می توانید به همراه کودکان خود از آن لذت ببرید و یک تفریح خانوادگی به شمار می رود.البته لازم به ذکر است که شما می توانید تنها تماشاچی بوده و استفاده از وسایل این قسمت تنها به کودکان اختصاص دارد.

رودخانه خروشان در پارک آبی وایلد وادی دبی

شاید شما هرگز جرأت قایق سواری در یک رودخانه خروشان را نداشته باشید،اما در پارک آبی وایلد وادی دبی می توانید با اطمینان خاطر نسبت به امنیت خود به رودخانه خروشان وارد شده و امواج سهمگین آن، لذت ببرید.
این موج ها تا یک متر ارتفاع داشته و تجربه حضور در یک رودخانه خروشان واقعی را به شما می دهند.

شما در تیوپ به این رودخانه وارد شده و می توانید در پیچ و تاب موج های آن، لذت آبی تند و پرشتاب را بچشید.رودخانه خروشان عمق چندانی ندارد، اما با این همه توصیه می شود که جلیقه نجات بپوشید.
به ویژه آن دسته از افرادی که تسلط کافی بر شنا کردن ندارند، حتما باید از جلیقه نجات در این رودخانه استفاده کنند.

موج سواری در پارک آبی وایلد وادی دبی

حتما انتظار این مورد را دیگر نداشتید! اما جالب است بدانید که در پارک آبی وایلد وادی دبی  امکان موج سواری نیز برای شما فراهم شده است.در این بخش با یک رودخانه مصنوعی روبرو هستید که به وسیله تکنولوژی آن، امواج به کفایت بلند و قوی برای موج سواری به وجود می آیند.

با این حساب، شما می توانید به راحتی در این بخش از پارک بر تخته های موج سواری سوار شده و دل به آب های خروشان بسپارید.البته در مورد این تفریح آبی نیز باید شرط قدی لحاظ شود و تنها افراد دارای 1.1 متر قد و بیشتر،قادر به استفاده از تفریح موج سواری پارک آبی وایلد وادی خواهند بود.

هزینه های موج سواری

البته در صورتی که مایل به استفاده از موج سواری پارک باشید،باید هزینه جداگانه ای برای آن پرداخت نمایید و این بخش به شکلی جدا از تمامی قسمت های پارک آبی محسوب می شود.این هزینه ها بسته به این که کدام بخش از موج سواری را انتخاب کرده باشید، متفاوت خواهد بود.

به طور نمونه شما ممکن است موج سواری در بخش یک پمپه،موج سواری در بخش دو پمپه یا موج سواری در بخش جذر و مد را انتخاب کرده باشید.به علاوه همان طور که انتظار دارید فاکتور زمان نیز اهمیت زیادی دارد.

هزینه ها در زمان فعلی را باید مطابق زیر اعلام کنیم:
هزینه یک ساعت موج سواری در قسمت یک پمپه: معادل 995 درهم
هزینه یک ساعت موج سواری در قسمت دو پمپه: معادل 1500 درهم
هزینه یک ساعت موج سواری در بخش جذر و مد: معادل 895 درهم
هزینه دو ساعت موج سواری در بخش یک پمپه: معادل 1500 درهم
هزینه دو ساعت موج سواری در بخش دو پمپه: معادل 2300 درهم
هزینه دو ساعت موج سواری در بخش جذر و مد: معادل 1400 درهم

همین طور برای یک ساعت موج سواری اضافه بر این زمان ها، باید موج سواری در بخش یک پمپه،موج سواری در بخش دو پمپه و موج سواری در بخش جذر و مدر، به ترتیب 795، 1000 و 695 درهم پرداخته شود.

استخر موج

استخر موج پارک آبی وایلد وادی دبی بزرگترین استخر موج در سراسر خاورمیانه است و موج های آن فوق العاده جذاب هستند.در این استخر می توانید خود را در یک دریاچه خروشان و مواج واقعی تصور کرده و میان امواج آن پیچ و تاب بخورید.جالب است بدانید که این استخر به حدی با موج های واقعی ساخته شده است که حتی موج های آن به ارتفاع 1.5 متر نیز می رسند.

برای استفاده از این استخر، پیش شرط سنی وجود ندارد و هیچ محدودیت قدی نیز در نظر گرفته نشده است.به این ترتیب شما می توانید به همراه تمام اعضای خانواده خود از کوچک گرفته تا بزرگ در این استخر وارد شوید.البته بدیهی است که کودکان باید به همراه والدین خود و پوشیدن جلیقه نجات در استخر حاضر شوند.

آرامش در سفر یوها

از بازی های هیجان انگیز وایلد وادی که بگذریم، شما می توانید در سفر یوها،به رودخانه و استخر آرام با جریان آبی ملایم وارد شده و در آن جا با آرامش بر بستر آب، قرار بگیرید.پس از گذراندن دقایق تند و پرهیجان استراحت در این نقطه از پارک وایلد وادی، عالی به نظر می رسد.طول رودخانه یوها به 360 متر می رسد و جریان آب در آن کاملا ملایم و آرام است.

سرسره

شما می توانید در تیوپ های دو نفری یا تک نفره وارد این رودخانه شده و ضمن حرکتی آرام در جریان آن،به چشم اندازهای اطراف نظری انداخت و از تماشای فضای پارک آبی لذت ببرید.اگر چه شدت جریان آب رودخانه یوها بسیار ملایم است، اما با این همه توصیه می کنیم که حتما از جلیقه نجات در آن استفاده کنید.همین طور لازم است که کودکان با بزرگسال و همراه خود از این بخش استفاده کنند و همچنان استفاده مجزا برای کودکان مجاز نخواهد بود.

فیش اسپای

فیش اسپای احتمالا برای شما تجربه ای جذاب خواهد بود.اگر پیشتر با تور تایلند به یکی از شهرهای توریستی این کشور سفر کرده باشید،حتما فیش اسپای را امتحان کرده اید.اما در پارک آبی وایلد وادی نیز فیش اسپای بسیار مجهزی وجود دارد.در این حالت شما پاهای خود را در آبی مملو از ماهی های ریز قرار خواهید دادو این ماهی ها پوست های کهنه و مرده پای شما را خورده و باعث می شوندکه پای شما پوستی لطیف و زیبا به دست بیاورد.

هیچ نگران نباشید در حالی که ماهی ها از پوست کهنه پای شما تغذیه می کنند،هیچ حسی جز کمی گزگز پا نخواهید داشت.هزینه استفاده از فیش اسپای پارک آبی وایلد وادی دبی برای 20 دقیقه،در دو گروه افراد بالای 1.1 متر قد و افراد کمتر از 1.1 متر قد جای می گیرد.

این هزینه برای افراد بلندتر از 1.1 متر معادل 55 درهم و برای افراد کوتاه تر از 1.1 متر نیز 40 درهم خواهد بود.تذکر: در صورتی که شما دارای پوستی حساس بوده و یا از بیماری پوستی خاص یا زخمی در پا رنج می برید،استفاده از فیش اسپای برایتان ممنوع خواهد بود.

استراحت در آلاچیق ها

همچنین شما می توانید با خرید بلیط آلاچیق های پارک آبی وایلد وادی دبی ، در اینجا ساعتی را به استراحت بپردازید.در آلاچیق های وایلد وادی تخت و صندلی قرار داده شده و می توانید از انواع نوشیدنی و میوه های رنگارنگ در آن ها لذت ببرید.به علاوه قرار داشتن این آلاچیق ها روبروی ساحل جمیرا، منظره فوق العاده ای را پیش چشمان شما قرار می دهد.

هزینه بلیط آلاچیق های وایلد وادی، معادل 2100 درهم است.در هر یک از آلاچیق ها، 8 نفر جای گرفته و شما می توانید در ضمن یک آلاچیق را به صورت خصوصی رزرو نمایید.

خرید از فروشگاه ها

در پارک آبی وایلد وادی دبی چندین فروشگاه از جمله بازار الوادی، بازار شابندر، فروشگاه ایر تتو و فروشگاه ارابه سنباد قرار دارد.شما می توانید خریدهای خود چون مایو، اسباب بازی، لباس، حوله و حتی سوغاتی را از این فروشگاه ها انجام دهید.به این ترتیب حتی اگر همراه بردن حوله، مایو، عینک و غیره را فراموش کرده باشید،در اینجا به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

رستوران ها

خب از تمام تفریحات آبی و هیجان انگیز پارک آبی وایلد وادی که بگذریم، نوبت به شکم گردی در اینجا می رسد.در این پارک آبی، فرصت بهره مندی از 3 رستوران و 2 بوفه خواهید داشت.در اینجا انواع و اقسام غذاهای بین المللی، فست فود، بستنی، نوشیدنی های گرم و خنک و غیره را می توانید امتحان کنید.

رستوران ها و کافه های وایلد وادی همبرگر و هات داگ جولشانز، آشپزخانه خانوادگی جولشانز، اسموک هوس،ریپتایت پیتزا، میوه ها و اسنک های لیلا و کافه شاه بندر هستند.تمام غذاها و خوردنی های سرو شده توسط این کافه ها و رستوران ها کاملا بهداشتی هستندو در ضمن در اینجا هیچ گونه نوشیدنی الکلی سرو نمی شود و مصرف آن نیز ممنوع است.

به خاطر داشته باشید که هر نفر حین ورود به پارک آبی وایلد وادی،مجاز است که یک بطری آب یک لیتری با خود همراه بیاورد و بیش از آن امکان پذیر نخواهد بود.

استفاده معلولان

خوشبختانه در پارک آبی وایلد وادی دبی برای معلولان حرکتی نیز امکانات مناسبی در نظر گرفته شده است.به طور نمونه معلولان مسیرهای قابل ترددی دارند و می توانند داخل پارک از صندلی چرخ دار استفاده کنند.سرویس بهداشتی مخصوص معلولان، اتاق های مخصوص و وسایل کمکی نیز جای خود دارند.همین طور برخی از وسایل تفریحی پارک،برای استفاده معلولان آماده شده و راهنماهایی نیز مخصوص این افراد در جای جای پارک مستقر هستند.از این گذشته معلولان دارای تخفیف ویژه برای استفاده از وسایل پارک خواهند بود.

برگزاری مجالس و مراسم

جالب است بدانید که در پارک آبی وایلد وادی دبی امکان برگزاری مجالس و مراسم نیز وجود دارد.به طور مثال شما می توانید مراسم تولد، جشن نامزدی و حتی یک دورهمی دوستانه را در این پارک برگزار کنید.سالن های این پارک آبی،لوکس و در تراز سطح 1 هستند و بهترین امکانات را در اختیار شما برای برگزاری مراسم قرار خواهند داد.

امکان برگزاری مراسم در ساعات غیرکاری پارک نیز وجود خواهد داشت.پذیرایی در حد عالی صورت می گیرد و همه چیز کاملا حساب شده و بی نقص خواهد بود.به طور نمونه برای برگزاری جشن تولد شما با پکیج های مختلفی روبرو خواهید بود.

در این پکیج ها شکل پذیرایی، داشتن خدمتکار شخصی،استفاده از بازی های پارک آبی،عکسبرداری و فیلمبرداری،جشن برش کیک و غیره قرار داده شده اند.با توجه به انتخاب منوی غذا و سایر موارد، هزینه برگزاری جشن تولد در وایلد وادی متفاوت خواهد بود.اما شما می توانید عدیدی بین 250 تا 395 درهم را در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که برای برگزاری مراسم جشن تولد در وایلد وادی دبی،لازم است که حداقل از 72 ساعت قبل رزرو و هماهنگی ها را انجام داده باشید.این هماهنگی ها قابل انجام از طریق وب سایت وایلد وادی خواهد بود.

هزینه استفاده از پارک آبی وایلد وادی

پیش از هر چیزی بگوییم؛ اگر هتل محل اقامت شما یکی از هتل های ساحل جمیرا باشد،استفاده از پارک آبی وایلد وادی برای شما رایگان خواهد بود.اما برای سایر افراد هزینه ها بر اساس قد تعیین می گردد.
به این ترتیب که افراد با داشتن قد بالای 1.1 متر به عنوان بزرگسال شناخته شده و از آن ها بلیط بزرگسال دریافت می گردد و افراد زیر 1.1 متر نیز بلیط ارزان تر کودک را پرداخت خواهند کرد.
به علاوه ورود به پارک برای کودکان زیر 2 سال به شرط داشتن کارت شناسایی رایگان خواهد بود.

جذاب ترین تجهیزات

چطور به وایلد وادی برویم؟

برای دسترسی به وایلد وادی اگر قرار به استفاده از وسیله نقلیه شخصی نباشد، می توانید از اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید.برای رفتن به این پارک آبی هیجان انگیز در دبی،اتوبوس های شماره 8، 88، 81 و ایکس 28 مناسب خواهند بود و باید در ایستگاه وایلد وادی پیاده شده و با کمی پیاده روی به ورودی پارک برسید.در صورتی هم که قصد استفاده از تاکسی را داشته باشید، محدودیتی برای شما وجود نداشته و می توانید از هر نقطه ای در دبی با تاکسی، به محل پارک بروید.

موقعیت جغرافیایی

پارک آبی وایلد وادی در منطقه جمیرا دبی، خیابان جمیرا، درست مقابل برج العرب قرار گرفته است.

ساعت کاری پارک آبی وایلد وادی دبی

ساعت کاری پارک آبی وایلد وادی هر روز هفته از 10:00 صبح تا 18:00 عصر اعلام شده است.

برخی نکات مهم

به یاد داشته باشید که شما اجازه همراه بردن حیوانات خانگی به پارک را ندارید.دویدن در پارک آبی وایلد وادی منع شده است.حتما به هشدارهای غریق نجات ها توجه داشته باشید.تابلوهای پارک را مورد توجه قرار داده و نسبت به نکات آورده شده روی آن ها دقیق باشید.در این پارک خدمات پزشکی اورژانسی وجود دارد و در صورت رخ داد هر مشکلی، حتما کمک بخواهید.به رعایت نظافت کامل در پارک دقت داشته باشید.

مراقب باشید که حین بازی در وسایل، به سایر افراد از جانب شما آسیبی وارد نشود.با ماموران پارک و متصدیان وسایل بازی با احترام برخورد کرده و پیش از استفاده، حتما اجازه بگیرید.حتما در صف وسایل بازی پرطرفدار، نوبت را کاملا رعایت کنید.کودکان پوشکی اجازه ورود به آب را ندارند. (باید از پوشک ضدآب استفاده کنید.)به یاد داشته باشید که برای تعویض پوشک کودک خود،حتما باید به اتاق مخصوص بروید و هرگز این کار را در ملاء عام انجام ندهید.

بانوان در مدت عادت ماهیانه خود، اجازه ورود به پارک و آب را ندارند.از هر گونه رفتار یا شوخی خطرساز خودداری نمایید.همراه داشتن گوشی و دوربین مجاز است، اما اجازه عکسبرداری و فیلمبرداری از سایرین را ندارید.سیگار کشیدن در پارک ممنوع است و مناطقی مخصوص برای این کار اختصاص داده شده است.

شرایط مسافران در پارک

از پوشیدن لباس های نازک که بدن شما نمایان باشد، خودداری کنید؛زیرا در غیر این صورت اجازه ورود به پارک را نخواهید داشت.هیچ گونه آویز، زیپ، دکمه و غیره فلزی نباید به لباس شما وصل باشد.شما اجازه پوشیدن لباس های بلند و دنباله دار یا لباس معمولی ندارید.لازم است که حتما از لباس شنای موجه استفاده کنید.

دقت داشته باشید که هیچ شخصی اجازه ندارد لباسی نامناسب که نقاط خصوصی بدن وی را نمایان کند،بر تن داشته باشد.بانوان مسلمان می توانند از مایوهای کاملا اسلامی استفاده کنند.(این مایوها در فروشگاه های وایلد وادی نیز به فروش می رسد.)شما می توانید از عینک شنا استفاده کنید،اما در زمان استفاده از وسایل بازی، حق استفاده از عینک آفتابی را نخواهید داشت.

سخن پایانی

به نظر می رسد که پارک آبی وایلد وادی دبی، یکی از هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری در تور دبی باشد.برای لذت بردن از این پارک آبی بزرگ که از بهترین های جهان به شمار می رود،جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.جهت کسب اطلاعات از جزئیات اجرای تور دبی با شماره 09126888665 تماس حاصل فرمایید.

تورهای دبی
دیدنی های امارات

زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته