آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

پارک ساحلی جمیرا

پارک ساحلی جمیرا

پارک ساحلی جمیرا

تور دبی در امارات متحده عربی می تواند خود را به عنوان یکی از ماندگارترین خاطرات گردشگران، اگر اهل سفر و گشت و گذار باشند، مطرح کند.یکی از نقاطی گردشگر پسند درشهر دبی پارک ساحلی جمیرا است که شاهد حضور شمار زیادی از مسافران خارجی است.

پارک ساحلی جمیرا

آسمان پرستاره پرشیا در ادامه توضیحاتی را در خصوص این مکان تفریحی ارائه خواهد داد.پارک ساحلی جمیرا عنوان نخستین پارک ساحلی را در شهر زیبای دبی یدک می کشد.این پارک تفریحی در کنار ساحلی زیبا در سال 1989 میلادی افتتاح شد و از آن زمان با رشد شهر دبی شاهد حضور بیش از پیش گردشگران خارجی است.

پارک ساحلی جمیرا

برای دسترسی آسان به این مرکز تفریحی کافی است که به نزدیکی هتل جمیرا پیچ و خیابان ساحلی جمیرا مراجعه نمایید.این پارک مفرح که امکانات زیادی را برای سرگرمی بازدیدکنندگان تخصیص داده است دارای وسعتی 12 هکتاری می باشد.

پارک ساحلی جمیرا

در اطراف این مکان تفریحی زیبا سه هتل مجلل برای اسکان گردشگران ساخته شده است. از امکانات دیگری که برای مسافرانی که به این پارک مراجعه می کنند باید به دسترسی به نزدیک 20 رستوران با منوی غذای محلی و بین المللی اشاره کرد.

امکانات بی نظیر پارک ساحلی جمیرا شامل پارک آبی، کلوپ مخصوص، استخر و سونا، باشگاه سلامتی، زمین تنیس، امکانات ماساژ و غیره می باشد.همچنین زمین بازی کودکان، زمین فوتبال ساحلی، زمین والیبال ساحلی، مسیرهای پیاده روی  و دویدن، کافه و خدمات عمومی نیز در دسترس مراجعه کنندگان است.

به نوعی می توان پارک ساحلی جمیرا را از معروف ترین و بهترین پارک های ساحلی که می توان در شهر دبی یافت، دانست.اگر اهل تفریح هستید و به ورزش های آبی و ساحل زیبا به خصوص با نمای نزدیک غروب علاقه دارید،این مکان یکی از ایده آل ترین انتخاب ها در تور امارات است.

آسمان پرستاره پرشیا برگزار کننده تور امارات با شرایط ویژه.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.جهت کسب اطلاعات از جزئیات اجرای تور دبی با شماره 09126888665 تماس حاصل فرمایید.

تورهای دبی
دیدنی های امارات

زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های امارات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته