کاخ یوسوپوف روسیه

کاخ یوسوپف و داستان تاریخی شگفت انگیز آن می تواند برای دوستداران معماری و همین طور تاریخ در تور سن پترزبورگ جالب توجه باشد.

در ادامه به معرفی و بررسی این کاخ در شهر سن پترزبورگ خواهیم پرداخت. لطفا آسمان پرستاره پرشیا را تا انتهای این نوشتار همراهی نمایید.

اگر به شهر زیبای سن پترزبورگ سفر کردید، در کنار رودخانه زیبای مویکا می توانید کاخ یوسوپف که با نام کاخ مویکا نیز شناخته می شود را بیابید.

این کاخ و عمارت باشکوه را می توان در گروه نقاط و جاذبه های مهم در صنعت گردشگری در تور این شهر دانست که مورد توجه مسافران است.

کاخ یوسوپف را در سال 1770 میلاادی بنا نهاده اند. در این کاخ می توانید ترکیبی از معماری ها و سبک های مختلف را نظاره کنید. علت آن نیز ساده است،

این مکان توسط معمارهای مختلفی مورد طراحی قرار گرفته است.در کنار سبک های معماری، آثار هنری و دکوراسیون آن نیز متفاوت است.

شاهزاده بورسین نیکلاویچ اولین شخصی بود که به همراه خانواده خود در کاخ یوسوپف ساکن شد. وی به به همراه همسر دوم و پسرش در این مکان زندکی می کرده است.

بعد از وی نیز پنج خانواده سلطنتی در این قصر مجلل دوران گذرانده اند. کاخ یوسوپف یا موزه بزرگ، دارای یک سالن تئاتر نیز می باشد.

در اصل این مکان محل قرار گرفتن کاخ چوبی بود تا اینکه ساختمان توسط پیتر شووالوف خریداری شد  و وارث وی آندره شووالوف از معماری به نام ژان باپتیست والین دلاموت خواست تا قصری جدید که کاخ امروزی یوسوپف  میباشد را در آن محل بسازد.

یکی از داستان های مهم و معروف کاخ یوسوپف مر بوط به قتل گریگوری راسپوتین می باشد که در سال 1916 در زیر زمین آن اتفاق افتاده است و جسد وی نیز به داخل رودخانه یخی انداخته شد.

رزرواسیون

جزیره واسیلوسکی

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: