آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

کلیسای جامع مسیح نجات دهنده

کلیسای جامع مسیح نجات دهنده

کلیسای جامع مسیح نجات دهنده

کلیسای جامع مسیح نجات دهنده را که در شهر زیبای مسکو، در کشور روسیه واقع شده است، می توان در گروه ساختمان هایی با معماری تحسین بر انگیز در آن کشور قرار داد.

در تور مسکو می توان به بازدید این بنای زیبا رفت. اگر قصد دارید به تماشای این سازه خوش ساخت بروید با آسمان پرستاره پرشیا همراه باشید.

در مورد تاریخچه کلیسای جامع مسیح نجات دهنده این طور مطرح شده است که این بنا را به پاس گرامیداشت فداکاری مردم روسیه در نبرد با ناپلئون ساخته اند.

معماری و طراحی این بنای تحسین بر انگیز توسط معمار بزرگ روسیه کنستانتین تون به انجام رسید. این کلیسا در سال 1883 میلادی کار ساختنش به اتمام رسید.

کلیسای جامع مسیح نجات دهنده یکی از کلیساهای جامع ارتدکس روسی است که در شهر مسکو در روسیه واقع شده است.

مساحت این ساختمان را 4900 مترمربع تخمین زده اند. ارتفاع شگفت انگیز آن نیز 79 متر می باشد که در کنار رودخانه نمایی زیبا را با رنگ سفید و گنبدهای درخشان خود ایجاد کرده است.

کلیسای جامع مسیح نجات دهنده بار دیگر بعد از سقوط اتحاد جماهیر شوروی در اذهان مورد توجه قرار گرفت.

در آن زمان هزینه ای بسیار قابل توجه، یعنی مبلغی در حدود 360 میلیون دلار توسط شهردار لایق و بلند پایه یوری لژکف برای اخت مجدد و بازسازی این بنای تاریخی اختصاص داده شد.

کار مرمت و بازسازی کلیسای جامع مسیح نجات دهنده در حدود سال 2000 میلادی به اتمام رسید.

این فرآیند ساخت و بازسازی بر اساس طرح اولیه کلیسا صورت گرفته بود. اما در کنار طرح اولیه از مواد و مصالح مدرن و مناسب استفاده شده بود.

قطعا این سازه زیبا  با معماری خاص را در کنار نمای آبی رود خانه می توان به عنوان یکی از تماشایی ترین کلیساهای شهر مسکو به حساب آورد.

رزرواسیون

تئاتر بولشوی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته