آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

موزه پوشکین روسیه

موزه پوشکین روسیه

موزه پوشکین روسیه

موزه پوشکین می تواند هدف گذاری عالی برای برنامه های بازدید مناطق و نقاط دیدنی در شهر مسکو در کشور روسیه باشد. این بنا و آثار داخل آن برای دوستداران هنر و تاریخ آن به ویژه برای آشنایی با هنر اروپایی در تور مسکو، بسیار عالی می باشد. آسمان پرستاره پرشیا شما را به دیدن آن راهنمایی می نماید.

بسیاری از اهل فن و هنر دوستان موزه پوشکین را به عنوان یکی از غنی ترین نمونه های موزه هنر اروپایی آن هم در شهر مسکو قلمداد می نمایند. موقعیت مکانی این موزه هنری نیز بسیار مناسب است. در اطراف آن، نقاط گردشگری دیگری نیز وجود دارند. این موزه در خیابان ولخونکا و روبروی کلیسای جامع مسیح نجات دهنده در شهر مسکو قرار دارد.

شایان ذکر است معماری موزه پوشکین و سازه آن را دو تن از معماران سرشناس روسی به انجام رسانده اند. ساختمان زیبای این موزه، خود نیز در گروه دیدنی های معماری و هنر جای می گیرد. فرۀایند و روند ساخت و ساز پروژه موزه پوشکین خود چندین سال به طول انجامیده است. ساخت این سازه از سال 1898 آغاز و در سال  1912 میلادی به پایان رسید.

رومن کلین و ولادیمیر شوخوف معماری موزه پوشکین را بر عهده داشته اند. داستاناسامی که به این موزه داده شده است نیز در نوع خود جالب است. ابتدا و در زمانی که این مکان افتتاح گردیده بود، آن را به افتخار الکساندر سوم، تزار روسیه  به نام وی، نامگذاری نمودند. اما تغییرات آن همچنان ادامه داشت.

بعد از پیروزی انقلاب 1917 روسیه و با کنار گذاشته شدن خاندان رومانوف، نام موزه پوشکین تا 1923 به موزه هنر دانشگاه مسکو تغییر یات. در نهایت دولت روسیه نام این موزه را به موزه پوشکین در سال 1932 میلادی تغییر داد. علت این تغییر نام به جهت صدمین سالگرد  درگذشت الکساندر پوشکین بوده است.

رزرواسیون

درباره صومعه و گورستان نووودویچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته