آکواریوم باتومی

یکی از پر طرفدارترین مراکز گردشگری در شهر ساحلی و تماشایی باتومی درکنار دریای سیاه و در کشور گرجستان، آکواریوم باتومی این شهر می باشد.

جایی که بازدید کنندگان زندگی موجودات زیر آب و رفتارهای آنها از فاصله ای بسیار نزدیک آشنا می شوند.

آسمان پرستاره پرشیا با کلک خیال شما را به دیدن این مکان خواهد برد.

این آکواریوم دقیقا در کنار دلفیناریوم باتومی قرار دارد و اولین چیزی که نظر بازدیدکنندگان را به سمت خود جلب می نماید، معماری جالب آن است.

آکواریوم باتومیبه شکل قلوه سنگ ها طراحی شده است که معماری جالبی دارد. این مکان دارای بخش های مختلفی است.

در واقع آکواریوم باتومیبه چهار بخش مجزا تقسیم می شود که به شکل قلوه سنگ هستند که در هر کدام از این نمایشگاه ها و قسمت ها گونه های آبزی مختلفی را در خود جای داده اند.

گونه های آبزی که در این بخش ها نگهداری می شوند به مناطقی مانند دریای مدیترانه، دریای اژه، دریای سیاه، دریای سرخ و اقیانوس هند تعلق دارند.

در کنار بخش های مربوط به نمایشگاه جانداران آبزی، یک بخش علمی و آموزشگاهی نیز در این مرکز مستقر می باشد.

در آکواریوم باتومیعلاوه بر تماشای گونه های آبزی و آشنایی با آنها، امکان غذا دادن به برخی انواع این جانداران نیز میسر گردیده است.

این نمایشگاه از جانوران آبزی، چندان وسیع نیست به همین علت با صرف کمی زمان می توان تمام قسمت های آن را بازدید نمود.

ضمنا قرار داشتن در کنار دلفیناریوم باتومی ونیاز به صرف زمان اندک برای بازدید از آکواریوم باتومی، این فرصت را به گردشگران می دهد که از هر دو مجموعه بازدیدی داشته باشند.

مجموعه آسمان پرستاره پرشیا با همکاری کادری مجرب و فرآهم سازی امکان سفر به نقاط گوناگون از میان دیدنی های جهان، با خدمات پیشرو خود در تور گرجستان ، خدمت رسانی به مسافران گرامی را به بهترین شکل میسر ساخته است.

رزرواسیون

میدان اروپا

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: