برج ساعت چاچا باتومی

برج ساعت چاچا باتومی

یکی از ویژگی های خوب تور باتومی در این شهر، نزدیکی فواصل محل های دیدنی به یکدیگر است که سبب می شود گردشگران به جهت صرف زمان کوتاه تر برای گشت و گذار چندین نقطه مختلف و همین طور پرداخت هزینه های حمل و نقل کم تر، احساس رضایتمندی بیشتری داشته باشند.

آسمان پرستاره پرشیا به سراغ برج ساعت چاچا باتومی رفته است، با ما همراه باشید.

برج ساعت چاچا باتومی که یکی از آثار وسازه های جذاب و دیدنی این شهر برای گردشگران و مسافران خارجی است، در کناره دریای سیاه واقع شده است که تلاقی این دو جاذبه با یکدیگر چشم اندازی تماشایی را ایجاد نموده است.

عکاسی در این مکان می تواند با سوژه های عالی همراه باشد.

این سازه مرتفع که به برج ساعت چاچا باتومی شهرت دارد، دارای ارتفاعی در حدود 25 متر می باشد که ساعتی بر بلندای آن نصب شده و زمان را نمایش می دهد.

این بنادر که توسط چهار آب نمای زیبا و چهار چشمه در بر گرفته شده است، به نام دیگری هم خوانده می شود؛ این سازه را با نام برج فواره هم می شناسند.

سبکی که به عنوان معماری مسلط بر برج ساعت چاچا باتومی انتخاب شده است، طبق نظر کارشناسان سبک معماری عثمانی میباشد که توسط طراح و معمار این سازه به نام گرزه ریموند چارلز که معماری فرانسوی است، به اجرا در آمده است. نام چاچا در حقیقت بر گرفته از یک نوع نوشیدنی گرجستانی است.

برای تماشای لحظات دیدنی برج ساعات چاچا باتومی باید ساعت 19 به محل این برج رفت تا شاهد نمایش فواره ها و آب نماها با فواصل ده دقیقه ای بود.

رفتن به بازدید از این برج و گرفتن عکس یادگاری در تور گرجستان خاطراتی به یاد ماندی و فراموش نشدنی را به همراه دارد.

آسمان پرستاره پرشیا مجری حرفه ای تور باتومی.

رزرواسیون

بلوار باتومی

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *