معبد چالونگ پوکت

در پوکت معبدی با معماری و رنگ آمیزی زیبا وجود دارد که با نام معبد چالونگ پوکت شناخته می شود. معبد چالونگ پوکت که از ساعت هفت صبح تا هفده عصر فعالیت دارد محلی برای عبادت تایلندی ها است. از طرفی هم جاذبه ای برای گردشگران است با فرهنگ و معماری تایلند بیشتر آشنا شوند.

یک مجسمه بودایی بسیار مهم برای مردم تایلند با نام Poh Than JaoWat در داخل این معبد قرار دارد. این مجسمه مهم ترین تندیس بودایی است که در معبد چالونگ پوکت نگهداری می شود. محل قرار گیری این مجسمه در سالن غربی این معبد است. همچنین نقاشی های زیبایی نیز در این معبد برای گردشگران قابل رویت است.

معبد چالونگ پوکت به تازگی مراحل بازسازی را پشت سرگذاشته است و در فاصله اندکی از شهر پوکت قرار دارد. تنها باید هشت کیلومتر را از شهر طی کرد تا به این مکان دسترسی پیدا نمود.

معبد چالونگ پوکت یکی از مهم تریم معابد آن منطقه در میان 29 معبد دیگر است و به نوعی مهمترین آن ها نیز دانسته شده است. بازدید از این معبد با معماری خاص و رنگ هایی که در آن بکار رفته است می تواند برای سیاحان در تایلند جذاب باشد.

در منطقه  اطراف معبد، گردشگران می توانند بازاری از دست فروشان را بیابند و اگر چیزی نیاز داشتند تهیه کنند. همچنین خوراکی های متنوع محلی نیز در اطراف این معبد یافت می شود. معبد چالونگ پوکت قدمتی در حدود دویست سال یا دو قرن دارد.

علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ تایلند در تور پوکت می توانند به بازدید از این معبد بروند. آسمان پرستاره پرشیا راهی مطمئن برای دریافت خدمات گردشگری ارتباط باشید.

رزرواسیون بلیط

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: