آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

جزیره مرجان پاتایا

جزیره مرجان پاتایا

جزیره مرجان پاتایا

این جزیره بسیار زیبا که دارای جنگلهای سرسبز و سواحلی طلایی و سفید از شن های نرم است محل مناسبی برای استراحت و آفتاب گرفتن است. از جمله سواحل زیبای جزیره مرجان پاتایا می توان به ساحل هات تا وان، هات لائم تیان، هات تنگ لانگ و غیره اشاره داشت که مسافران بسیاری را در دامان شنی و سفید رنگ خود پذیرا هستند. مسافرانی از سراسر جهان که با هدف بهره بردن از امکانات ساحلی و دریایی و یک چشم انداز کم نظیر، به این نقطه از آسیا مسافرت کرده اند.

این محل یکی از آن جاهایی است با قدم زدن در ساحل و لذت بردن از هوای پاک و آبی نیلگون دریا، می توان از تماشای صحنه های خارق العاده ای که جزایر مرجانی در دل آب ایجاد کرده اند نیز لذت برد.

آب های شفاف جزیره مرجان پاتایا وهمین طور مرجان هایی که سبب شهرت آن به این اسم شده اند، زیبایی خاصی را به این تابلوی هنری، در دل طبیعت اهدا کرده اند. افرادی که علاقه دارند به دیدن این تپه های مرجانی در دل آب بروند می توانند با استفاده از قایق های ویژه ای که در کف آنها شیشه به کار رفته است، استفاده نمایند تا زیبایی های دریایی این منطقه را از نزدیک مشاهده کنند. البته راه دیگری هم برای دسترسی به این مرجان ها وجود دارد که تجربه ای فوق العده را رقم خواهد زد. درست حدس زدید غواصی و حضور در یک محیط مرجانی، راه حل دیگری است که گردشگران می توانند برای درک بهتر طبیعت این منطقه، انتخاب نمایند. این منطقه از کشور تایلند زیر نظر نیروی دریایی سلطنتی تایلند قرار دارد.

برای افرادی که از تور پاتایا استفاده می نمایند، بازدید از جزیره مرجان پاتایا یک رویای خاطره انگیز خواهد بود. آسمان پرستاره پرشیا برای افراد علاقه مند به گردشگری و سفر، یک پکیج بی نظیر از خدمات مسافرتی را در نظر گرفته است که از نظر هزینه نیز از مزیت رقابتی بسیار عالی برخوردار می باشد.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته