دلفیناریوم باتومی

دلفیناریوم باتومی

در سفر به شهر زیبای باتومی در کشور گرجستان ودر کنار سواحل زیبای دریای سیاه، برنامه های تفریحی نیز چاشنی سفر گردشگران در تور باتومی خواهد بود. در این خصوص آسمان پرستاره پرشیا به ارائه توضیحاتی در رابطه با مراکزی همچون دلفیناریوم باتومی خواهد پرداخت.

در واقع دلفیناریوم باتومی را می توان یک پارک آبی دانست که دلفین های آموزش دیده توسط مربیان خود، در آن به اجرای برنامه های مفرح و مهیج می پردازند. در حدود سی نمایش و اجرای مختف توسط دلفین ها در این مرکز اجرا می شود که تماشای آن اوقات خوشی را رقم خواهد زد.

همچنین در دلفیناریوم باتومیاگر خیلی به این جانواران باهوش دریایی علاقه دارید می توانید از نزدیک آنها را لمس کرده و یا در آغوش بگیرید. نمایشهای مربوطه به سه زبان انگلیسی، گرجیو روسی به اجرا در آمده که در آنها هشت دلفین به نقش آفرینی می پردازند. نمایش هایی از جمله رقص، بازی با حلقه و توپ، ایستادن روی دم و غیره در زمره این اجراها می باشند.

دلفیناریوم باتومی در سال 1975 به عنوان نخستین پارک این چنینی افتتاح شد ولی بازدید عمومی از آن در سال 2011 مقدور گردید. بخش و سالن آمفی تئاتر مربوط به دلفین ها از چهار قسمت متشکل شده است و ظرفیت گنجایش 795 تماشگر را دارا می باشد.

با توجه به شرایط مطلوب آب و هوایی در فصل تابستان متقاضیان حضور در دلفیناریوم باتومی افزایش یافته و به همین جهت این مجموعه در سه سانس در طول روز برنامه های خود را به اجرا و نمایش عمومی در می آورد. در ضمن این مجموعه تفریحی امکاناتی را هم برای معلولین در نظر گفته است؛ امکاناتی نظیر صندلی چرخ دار و آسانسور.

آسمان پرستاره پرشیا به عنوان یکی از اعضای فعال در زمینه صنعت گردشگری در تور باتومی بازدید از دلفیناریوم باتومی را به علاقه مندان و دوستداران توصیه می نماتید.

رزرواسیون

موزه هنر آجارا

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: