باغ وحش ملی نگارا مالزی

علاقه مندان به طبیعت و حیات وحش در سفر به مالزی و شهر کوالالامپور می توانند از یک فرصت ویژه استقفاده نمایند .مراجعه به باغ وحش ملی نگارا مالزیاین فرصت استثنایی است.  این باغ وحش دیدنی فاصله زیادی هم با مرکز شهر کوالالامپور ندارد و بیش از 13 کیلومتر از آن دور نیست.

این مرکز حیات وحش با وسعتی در حدود چهل و چهار هکتار در قسمتی کوهستانی و جنگلی بنا شده است. نکته مهم در مورد باغ وحش ملی نگارا مالزی این است که اینمرکز توسط بخش خصوص مالزی اداره ومدیریت می شود. تاریخچه ساخت و توسعه این باغ وحش دیدنی به حدود سال 1963 باز می گردد. با توجه به زیرساخت ها و تنوع زیستی  فرآهم شده در باغ وحش و نزدیکی به شهر، از مراکز جذب گردشگر در مالزی به حساب می آید.

در این باغ وحش تلاش شده است تا محیط زیستی مشابه آن چه حیوانات و جانوران در آن زندگی می کنند ساخته شود. بازدید کنندگان این مرکز امکان بازدید پنج هزار جانور را در بیش از 450 گونه مختلف را در این باغ وحش خواهند یافت. تنوع بسیار عالی که می تواند زمان زیادی را به خود اختصاص دهد.

از میان حیواناتی که در باغ وحش ملی نگارا مالزینگهداری می شود می توان به ببر سوماترایی، میمون دراز دست و اورانگوتان ها اشاره کرد. البته سعی شده که تنوع زیست دریایی نیز در این مرکز به نمایش گذاشته شود. یک آکواریوم بزرگ با 80 گونه جانداران دریایی آب شور و شیرین در معرض بازدید عموم قرار گرفته اند. در این مکان نمایش هایی همچون نمایش شیرهای دریایی اجرا می شود. فیل سواری و اسب سواری نیز در برنامه های آن گنجانده شده است.

سفری به دل نشین در تور کوالالامپور را با آسمان پرستاره پرشیا تجربه کنید.

رزرواسیون بلیط

تور کوالالامپور

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: