آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

قلعه تاریخی گراون استین

قلعه تاریخی گراون استین

درباره قلعه تاریخی گراون استین

قلعه تاریخی گراون استین در شهر گنت بلژیک وجود دارد که در سال ۱۱۸۰ توسط فیلیپ ساخته شده است. این قلعه از زمانی که ساخته شد تا قرن چهارم محل زندگی کنت های فلاندرز بود. در ابتدا گراون استین با استفاده از چوب ساخته شده بود، اما با گذشت چند قرن این قلعه مورد بازسازی قرار گرفت و برای دیوارها و سقف آن از سنگ استفاده کردند. این ساختمان بارها مورد بازسازی قرار گرفت و هر بار بزرگتر از قبل شده است. امروزه قلعه گراون استین در گنت به موزه ای برای به نمایش ‏گذاشتن سلاح ها و ابزار شکنجه در دوره های مختلف تبدیل شده است. در سال ۱۸۸۵ شهرداری گنت قلعه را خرید و پس از بازسازی و مرمت ، آن را به عنوان اثر تاریخی به جهانیان معرفی کرد.

ارتفاع ساختمان قلعه گراون استین در گنت ۳۰ متر یا (۱۰۰ فوت) می باشد. در کنار دیواره های این قلعه، افرادی که می خواستند قدرت و ثروتمند بودن خود را نشان دهند ساختمان هایی را ساخته بودند، اما زمانی که شهرداری این قلعه را خرید تمامی آنها از بین برد تا فضا برای بازدید عموم محیا باشد. این قلعه دارای دو طبقه زیرزمین و دو طبقه بزرگ در بالای زمین است. در گذشته این بنا، برای مدتی به عنوان  کارخانه پنبه مورد استفاده قرار گرفته بود. اما با گذشت مدتی فعالیتش رو متوقف کردند و قلعه مجددا به شکوه گذشته ی خودش برگشت. اکنون درون این  قلعه پر از لباس و ابزار جنگی هست که نشون دهنده قدمت و داستان های گذشتگان در این شهر می باشد. این قلعه ی تاریخی نمای فوق العاده زیبایی داره زمانی که به این شهر در بلژیک رفتید عکاسی از این قلعه را فراموش نکنید. قلعه گراون استین در گنت در گذشته به عنوان نماد قدرت و ظلم در این کشور معروف بوده است.

قلعه گراون استین هم اکنون در شهر گنت به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری مهم به شمار می رود، در سال ۱۹۱۳ از آن برای فعالیت های فرهنگی و برگزاری رویدادهای مهم استفاده شد و بسیاری از زوج ها برای گفتن (I do)  به شریک زندگیشان در روز عروسی از این محل استفاده می کنند. همچنین اگر هوا خوب باشد می توانید ناهار خود را در رستوران هایی که در این قلعه وجود دارد میل بنمایید. در قلعه ی گراون استین سالن هایی وجود دارد که می توان از آنها به عنوان برگزاری سمینار و جلسات اداری استفاده نمود فقط از قبل باید کارهای مربوط به رزرو را انجام دهید.

تور بلژیک

تور اروپا

 ویزای شنگن

مدارک سفارت بلژیک

جاذبه های مرتبط

هتل های بلژیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته