هارچاوانک ارمنستان

هارچاوانک ارمنستان

این امر کاملا طبیعی است که در کشور ارمنستان با جمعیت مسیحی که از گذشته تا هم اکنون داشته است، کلیساها و صومعه های بسیاری وجود داشته باشند.

برخی از این بناها به دلیل قدمت تارخی و زیبایی های هنری و معمای که دارند دردسته مراکز و آثار تماشایی تور ایروان و تور ارمنستان قرار گفته اند.

این بار آسمان پرستاره پرشیا به سراغ هارچاوانک ارمنستان رفته است.

برای آن دسته از گردشگرانی که کشور ارمنستان را به عنوان گزینه ای برای سفر انتخاب کرده اند و قصد دارند از هارچاوانک ارمنستان بازدید نمایند و غرق در تاریخ و معماری با شکوه آن شوند، باید یاد آور شد که دسترسی به محل این سازه چندان دشوار نیست.

هارچاوانک ارمنستان در بخش شمال غربی کشور ارمنستان و در شیراک واقع شده است.

این بنا در حقیقت یک صومعه حواری ارمنی است که دارای قدمت تاریخی طولانی است و اکنون به مرکزی برای جذب گردشگران خارجی تبدیل شده است.

در ادامه از قدمت آن صحبت خواهیم نمود.

طبق بررسی های صورت گرفته از نقطه نظر تاریخی، هارچاوانک ارمنستان و بناها و سازه های آن را مربوطه به یک بازه زمانی دانسته اند.

طبق اطلاعات ارائه شده، فرآیند ساخت و سازاین مکان از قرن هشتم میلادی آغاز شده است و تا قرن سیزدهم ادامه داشته است.

آن چه که در مورد سبک و شیوه ساخت هارچاوانک ارمنستان خود را در معرض دید بازدید کنندگان و اهل فن و دوستداران معماری و هنر قرار می دهد،

این است که سبک معماری این سازه بر اساس سبک ارمنی طراحی و ساخته شده است که بر تماشایی شدن آن افزوده است.

این بنای تماشایی و معماری زیبای خود، در طول تاریخ بارها و بارها مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است تا بتواند امروزه صحیح و سالم در معرض بازدید گردشگران و علاقه مندان ابنیه تاریخی قرار بگیرد.

آسمان پرستاره پرشیا راهی هموار برای دریافت خدمات به صرفه گردشگری.

رزرواسیون

صومعه هاقیات

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: