آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

مرکز خرید میموسا

مرکز خرید میموسا

مرکز خرید میموسا

حال و هوای مرکز خرید میموسا پاتایا

معماری جالب این بازار تجاری و رنگها و ساختمانهای متعدد زیبا و جذاب مرکز خرید میموسا پاتایا این بخش از دیدنی های پاتایا را تبدیل به یک محل پر طرفدار نموده است. این مرکز تجاری شبیه به شهرهای اروپایی است از سبکی مشابه همین سکونتگاه های اروپایی ساخته شده است. در حقیقت این بازار تلاشی بوده برای شبیه سازی و بازسازی شهری در فرانسه به نام کولمار. این موضوع خود را از همان ابتدای ورود به این بخش از شهر و تفاوت سبک وسیاق ساخت ساختمانها، به خوبی نشان می دهد. البته گفته شده است که معماری این منطقه بر اساس سبک دوره رنسانس در اروپا و به تقلید از این شیوه ساخت، شکل گرفته است.

موقعیت میموسا پاتایا

حال اگر مسافر یا گردشگری بخواهد به این منطقه برود و از نزدیک مرکز خرید میموسا پاتایا را ببنید چه کاری باید انجام دهد؟ برای دیدن سازه های رنگارنگ و دیدنی این مرکز خرید باید به خیابان سوخومویت رفته و مسیر خود را به سمت جنوب ادامه دهید، دقیقا در مقابل هتل آمباسادور جومتین سیتی،این جاذبه گردشگری پاتایا را خواهد یافت. رنگ و لعاب گیرا و رنگ آمیزیهای رنگ روشن، نما و جلوه ای زیبا به این بازار بخشیده است. بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان به این بخش از شهر باید به یاد داشته باشند که ورود به بازار رنگارنگ نیازمند پرداخت هزینه است، معمولا هم از گردشگران و مسافران خارجی مبلغی بیش از آن چه از ساکنان بومی تایلند گرفته می شود، اخذ می گردد. البته کودکانی با قد و قامتی کمتر از یک متر و بیست سانتیمتر نیازی به پرداخت هزینه ورودیه ندارند.

به هر حال بعد از یک روز دلپذیر در مرکز خرید میموسا نیاز است که گردشگران حسابی به استراحت و خوردن غذاهای خوشمزه و متنوع بپردازند. یک فودکورت با امکان سرو بسیاری از غذاهای لذیذ بین المللی آماده است تا از بازدیدکنندگانی که بعد از یک سیاحت دل انگیز خسته و گرسنه هستند، درست و حسابی پذیرایی نماید. میموسا پاتایا در کنار غذاهایی اروپایی، آسیای و تایلندی بخش های دیگری هم در زمینه سرو غذا و نوشیدنی دارد. کافه ها ورستوران هایی که به صورت مستقل در این بازار خوش نقش و رنگ مشغول فعالیت هستند.

تماشای معماری اروپایی البته یکی از دلنشین ترین سبک های آن، آن هم در دل تایلند را آسمان پرستاره پرشیا به مسافران توصیه می کند.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته