آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ORSAY MUSEUM PARIS

ORSAY MUSEUM PARIS

ORSAY MUSEUM PARIS

یکی دیگر از موزه های مهم در شهر پاریس که در تور فرانسه می توان از آن ها بازدید داشت، موزه اورسی پاریس ORSAY MUSEUM PARIS است.این موزه بیشتر به دلیل فعالیتی که در نقاشی و همین طور مجسمه سازی دارد، از شهرت و اعتبار جهانی برخوردار است.

ORSAY MUSEUM PARIS

با آسمان پرستاره پرشیا نگاهی به این مکان شگفت انگیز خواهیم داشت.بیشتر آثار موجود ر موزه اورسی پاریس ORSAY MUSEUM PARIS شامل نقاشی، مجسمه، مبلمان و همین طور عکس می باشد.ساختمان و موقعیت این موزه نیز درخور توجه است.این مکان در سمت چپ رود سن و در شهر پاریس قرار دارد.

ORSAY MUSEUM PARIS

ساختمان موزه ORSAY MUSEUM PARIS نیز مکان قبلی ایستگاه راه آهن پاریس است.آثار هنری که در موزه اورسی پاریس نگهداری و در معرض بازدید عموم قرار دارند، بیشتر مربوط به 1848 تا 1914 میلادی است.در سال 2007 میلادی بیش از سه میلیون نفر از این موزه تماشایی، دیدن نموده اند و در مجموع نیز بازدیدکنندگان آن از چند ده میلیون فراتر می رود.

ORSAY MUSEUM PARIS

بنای موزه اورسی پاریس ORSAY MUSEUM PARIS در نوع خود قابل توجه است.این مکان در حقیقت بخشی از ایستگاه قطار پاریس بوده است که در سال 1900 میلادی افتاح شده بود.لوسین ماین، امیل بنارد و ویکتور لالو از معماران بنای اولیه خوش ساخت این موزه هستند.این بنا تا سال 1939 به عنوان ایستگاه قطار جنوب غرب پاریس کاربری داشته است.

ORSAY MUSEUM PARIS

در این سال ساختمان فعلی موزه اورسی پاریس ORSAY MUSEUM PARIS به دلیل عدم مناسب بودن برای قطارهای نسل جدید تبدیل به محلی برای تعمیرات قطار ها شد.در سال های جنگ جهانی دوم نیز کاربری مرکز پست داشت و بعد از آن نیز مجدد برای تعمیرات و بازسازی قطارها استفاده می شده است.در سال 1977 دولت فرانسه تصمیم گرفت این مکان را به موزه تبدیل نماید و سرانجام در سال 1986 این موزه افتتاح شد. مساحت فعلی آن نیز 45 هزار متر مربع می باشد.

ORSAY MUSEUM PARIS

جایی که طرفداران آثار مانه ، دگا ، مونه و رنوار می آیند در بخشهای درخشان و خلق و خوی خود که نشان دهنده زندگی آن زمان است ، استحمام می کنند ، موزه عکسهای عکسهای زندگی روزمره هنرمندان امپرسیونیست را در یک سقف جمع می کند. ORSAY MUSEUM PARIS با داشتن طیف وسیعی از مجسمه ها ، عکس ها و سایر دستاوردهای خلاقانه ، مکانی برای بازدید برای نگاهی عمیق و متنوع به جنبش امپرسیونیست است.

ORSAY MUSEUM PARIS

در سال 2011 ، موزه ORSAY MUSEUM PARIS مورد بازسازی ساختمان و مجموعه قرار گرفت تا موقعیت خود را به عنوان موزه هنری متخصص قرن 19 بیشتر تقویت کند. اتاق های جدید و فضایی اختصاص داده شده به ون گوگ (شامل 24 قطعه شامل برخی از عکسهای معروف خود) افتتاح شد. 

ORSAY MUSEUM PARIS

برجسته ترین قسمت موزه ORSAY MUSEUM PARIS بازسازی شده، بدون شک ، طبقه 5 که گالری امپرسیونیست مشرف به سن دوازده اتاق با پنج موضوع مشخص را در خود جای داده است: • منشأ امپرسیونیسم • اولین نمایشگاه امپرسیونیست (1874) • نقاشی پاریس مدرن • امپرسیونیسم در حدود سال 1880 • 

منابع قرن بیستم: مونه و سزان پس از سال 1990 این بازسازی ها باعث بهبود دسترسی و راحتی بازدیدکنندگان می شوند ، در حالی که هنوز احساس ایستگاه مانند ساختمان را حفظ می کنند. در طبقه همكف ، گالری ها در هر دو طرف منطقه شبستان مركزی واقع شده اند و تحت سلطه ساعت ایستگاه طلای عظیم لالو قرار دارند. 

در سطح متوسط ​​و بالاتر ، اتاق های جدید نمایشگاه های دائمی و همچنین بسیاری از نمایشگاه های موقت را که در طول سال برگزار می شود ، به نمایش می گذارند. فراموش نکنید که منطقه رودن که بیست مجسمه از هنرمندان فرانسوی از جمله Portes de l’Enfer (دروازه های جهنم) و نیم تنه های برنزی مانند L’Homme au nez cassé (مرد با بینی شکسته) را جمع می کند.

ارسال 60% کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین پاریس از اپ آسمان پر ستاره پرشیا 

دیدن همه هتل های فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته