میدان پیازا باتومی

به سراغ یکی دیگر از میادین شهر در تور باتومی برویم. این میدان که میدان پیازا باتومی نامیده می شود به جهت سبک و روش ساخت و زیبایی های معماری که در اطراف آن مستقر است

به یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین نقاط شهر تبدیل شده است. بررسی آن در آسمان پرستاره پرشیا چندان خالی از لطف نیست.

میدان پیازا باتومی در سبک و روش ساخت و ساز و معماری ویژه آن، با بافت ساختمانی در گرجستان کمی متفاوت است. این تفاوت ها و تمایزها سبب شده تا به یکی از زیباترین و جذاب ترین نقاط شهر برای حضور شهروندان و همین طور گردشگران مبدل گردد. لذا این نقطه از ازدحام خاصی بهره مند است.

این مکان تماشایی در مساحت قابل توجه 5700 مترمربع ساخته شده است و توسط یک مکان و سازه لوکس و مجلل  به نام مجتمع پیازا در برگرفته شده است. .

این مجتمع زیبا، محلی برای یک هتل مجلل، یک کافه و تعدادی رستوران با غذاهای لذیذ است.

میدان پیازا باتومی همان گونه که از نام آن پیدا است سبکی ایتالیایی دارد و همین باعث جذابیت بیشتر شده است.

در فضاسازی میدان پیازا باتومی از موزائیک هایی با نقش و رنگ های زیبا و شیشه استفاده شده است و منظره این میدان را بس تماشایی کرده است.

این میدان محل برگزاری کنسرت ها و برنامه های موسیقی نیز می باشد که حتی خوانندگان و هنرمندان مطرح و پر آوازه را نیز به خود دیده است.

در میدان پیازا باتومی و در تور گرجستان می توانید به یک مکان آرام با نمایی عالی به میدان رفته و ضمن مشاهده یک شهر پر حرکت و پر خروش، از زیبایی میدان لذت برده و نوشیدنی میل کنید. نام این مکان کافه La Brioche  که با موسیقی زنده ای که در آن پخش می شود، قطعا استراحتی دلنشین را رقم خواهد زد.

رزرواسیون

برج ساعت چاچا باتومی

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *