پارک آبی رامایانا

افرادی که اهل هیجان و آدرنالین هستند می توانند از سرسره سقوط آزاد که به ناگاه زیرپایشان خالی می گردد استفاده نمایند. یک سرسره مار شکل و پر پیچ خم که البته کمی هم ارتفاع دارد، با نام سرسره پیتون و آکواکوندا در این پارک آبی برای جویندگان لذت و هیجان ساخته شده است.

در سرسره مارپیچی که از یک پیچش داخلی که گاهی مسقف می شود شکل گرفته است، می توان لذت برد. با بهره بردن از سرسره رودخانه علاوه بر اینکه از هیجان یک بازی دو نفره و حتی انفرادی استفاده می نماییم، در انتها وارد بخش رودخانه پارک آبی رامایانا پاتایا می شویم و می توانیم دور این مرکز تفریحی را در یک شبیه سازی رودخانه مانند طی کنیم.

در سرسره بومرنگ افراد می توانند اوج تشرح آدرنالین را تجربه کنند. با طی یک مسیر مارپیچی به ناگاه وارد یک سطح شیب دار شده و به سرعت از سطحی نزدیک به عمود بالا رفته و وارد یک استخربزرگ خواهند شد.

در این پارک مجهز و بزرگ آبی بخشی برای کودکان و نوجوانان به عنوان زمین آب بازی طراحی شده است که پس زمیه تجهیزات بازی یک پارک را با چاشنی آب ترکیب کرده اند. یک مدل سرسره پیچ خورده که نیمی مسقف و نیمی بدون سقف است به نام سرسرسره شیطان در این پارک ساخته شده است. اگر با دوستان و یا خانواده به این پارک آبی رفتید حتما به بخش سرسره رقابت آبی سر بزنید. در این بازی شما و همراهانتان در لوله هایی جداگانه به صورت دراز کشیده با هم برای خروج سریعترین از مسیر رقابت خواهید کرد.

سرسره ترن آبی با برخورداری از مسیری شبیه به آنچه برای ترنهای شهربازی تدارک دیده شده است این نام را به خود اختصاص داده است.افرادی که اهل تجربه هیجان و کارهای نفس گیر هستند باید سرسره آکوالوپ را تست نمایند. در این بازی که متشکل از یک سرسره در ارتفاع است، یک پیچ دایره ای در انتهای آن تعبیه شده است که سرعت فوق العاده ای رابه استفاده کنندگان خود عرضه می دارد.

رزرواسیون بلیط

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: