مزرعه تمساح ها

مسافرانی که شهر بانکوک، پایتخت کنونی کشور تایلند را چه به صورت سفرهای شخصی و چه به صورت تور بانکوک، به عنوان مقصدی برای سیاحت و کشت وگذار انتخاب می نمایند، می توانند به دیدار یکی از بزرگترین محل های پرورش و نگهداری از کروکودیل ها و تمساح ها مراجعه داشته باشند. مزرعه تمساح بانکوک نه تنها یکی از بزرگترین مکان های پرورش کروکودیل و تمساح در کشور تایلند و منطقه جنوب شرق آسیا می باشد بلکه می توان آن را به عنوان یکی از بزرگترین مزرعه پرورش این جانداران در سطح جهان به شمار آورد.

گردشگرانی که در شهر بانکوک حضور دارند اگر به سمت جنوب این شهر حرکت نمایندو مسافت 25 کیلومتری را طی کنند، با یک راهنمایی مناسب می توانند خود را در محل و موقعیت مزرعه تمساح ها بیابند. چیزی حدود 30 هزار تمساح و کروکودیل در این مزرعه زیست می نمایند.

مزرعه تمساح ها به منظور حفظ گونه های مختلف تمساح ها و کروکودیل ها در اواسط قرن گذشته و در سال 1950 میلادی شروع به کار کرد. البته اهداف گردشگری و ایجاد جاذبه های توریستی و همین طور انگیزه های اقتصادی نظیر صادرات کروکودیل به ویژه پوست آنها نیزاز دیگر اهداف این مرکز بوده است. در این مرکز تلاش می شود تا گونه های در حال انقراض حفظ و تقویت شوند. 

همان گونه که مطرح شد این مرکز یکی از بزرگترین مراکز پرورش و نگهداری تمساح و کروکودیل در تایلند است. شاید باور کردن این موضوع کمی دشوار باشد اما در این مزرعه در حدود سی هزار تمساح در گونه های مختلف از چند سانتی متر تا چندین مترپرورش داده شده و نگهداری می شوند. این تعداد یک رقم بسیار بزرگی است که نیازمند ساختارها و زیر ساخت های گسترده ای می باشد که در مزرعه تمساح بانکوک گرد آوری شده است.

رزرواسیون بلیط

شهر سوخته ایوتایا

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: