آبشار تون سای پوکت

پارک حیات وحش پوکت که منطقه قرار گرفتن آبشار تون سای پوکت است، در 20 کیلومتری شهر پوکت در منطقه تالانگ واقع شده است. اما پس از رفتن به محل این جنگل حفاظت شده لازم است که محل دقیق آبشار را پیدا نمایند. برای یافتن این شاهکار دست طبیعت در این پارک سبز جنگلی زیبا، گردشگران نیاز است که به سمت غربی پارک روانه شوند. در این بخش است که یکی از زیباترین آبشارهای پوکت را خواهد یافت. بله درست حدس زدید، آبشار تون سای پوکت در این بخش واقع شده است.

در مقام مقایسه، گفته شده است که این آبشار نسبت به دیگر آبشار این پارک حفاظت شده یعنی آبشار بانگ پائه دسترسی راحت تری دارد و به سهولت می توان به آن دسترسی پیدا نمود. البته توصیه شده است که افرادی که می خواهند به موقعیت مکانی این آبشار بروند بهتر است از راهنمایان بومی و محلی کمک بگیرند.

این موضوع سبب می شود در طول مسیر از دانستنیهای آنها درمورد طبیعت، گیاهان، جانوران و نقاط مختلف این منطقه بهتر بتوان استفاده نمود. نکته دیگری هم که مطرح شده است این است که آبشار بانگ پائه از نظر وسعت و بزرگی کمی بهتر از این آبشار می باشد. با کمک راهنمایان بومی می توان از آبشار تون سای پوکت به آبشار دیگر نیز رسید.

بعد از رسیدن به موقعیت مکانی آبشار تون سای پوکت که البته بهتر است با حضور راهنمای بومی صورت بگیرد، گردشگران یک گزینه جالب پیش روی دارند. در قسمت پشتی آبشار یک مسیر از دل طبیعت به طول دو هزارمتر وجود دارد. برای هدایت بهتر مسافران در طول این مسیر از تابلوهای راهنما بهره گرفته شده است. در این مسیر زیبا یک فرصت برای افرادی که از پیاده روی در دل جنگل کمی خسته شده اند ارائه شده است.

رزرواسیون بلیط

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *