دیدنی های کوالالامپور

دیدنی های کوالالامپور

دیدنی های کوالالامپور

شهر کوالالامپور و اطراف آن جاذبه هایی را در دل خود دارد که افراد گوناگونی را جهت بازدید به قلب این شهر می کشاند. چنان چه توضیح داده شد مهم ترین قسمت شهر مثلث طلایی نام دارد و یکی از پر ازداحام ترین بخش های شهر است. بسیاری از مراکز گردشگری و دیدنی ها در این بخش مستقر هستند و ترکیب معماری و سبک انگلیسی کهاز حضور این دولت در خلال سالیان گذشته تاثیر پذیرفته است در این شهر به چشم می خورد. برای اینکه بتوانید با نقاط پر طرفدار و گردشگر پسند شهر کوالالامپور بیشتر آشنا شوید، ما یک لیست از این مراکز را آماده کرده ایم که به شما معرفی خواهیم کرد. توضیحات تکمیلی را می توانید در صفخات مربوطه بررسی بفرمایید یا با همکاران و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

برج های دوقلوی خیره کننده پتروناس که نماد و سنبل معروف جهانی مالزی به شمار می روند، به بازدیدکنندگان در بدو ورودشان خوش آمد می گویند. میدان مردکا نقطه شروع خوبی برای گردش در کوالالامپور است که بلندترین پرچم مالزی در آن بنا شده است.

یکی از جاهای دیدنی پایتخت که بیشترین عکس و فیلم ها را می توانید در آن بیاندازید، ایستگاه راه آهن کوالالامپور است. باغ های دریاچه ای این شهر از مهمترین فضای سبز منطقه به شمار می آیند. به دیدار باغ پروانه ها بروید و از پارک آهوان دیدن کنید. از دیدن باغ پرندگان نباید غافل شد.  همچنین باغ گل های خوشرنگ ختمی هم شما را به وجد می آورد.

با کمی پیاده روی از این مکان ها به بازار مرکزی می رسید که نقش و نگار و معماری زیبایی دارد. می توانید بهترین یادگاری ها و صنایع دستی را از آن تهیه نمایید. کمی آن طرف تر، در امتداد خیابان پنانگ یا محله چینی ها، مغازه های زیادی را می بینید که انواع زیورآلات و لباس ها را می فروشند. به مناره کوالالامپور بروید و از ارتفاع 421 متری همه شهر را تماشا کنید و در رستوران گردان این برج از بوفه دلخواهتان غذا میل نمایید.

در کنار همه این ها باید بدانید که کوالالامپور مقصدی مورد توجه برای شکم گردی و گشت و گذار میان خوشمزه های محلی و بین المللی است. رستوران ها و کافه های بسیار متنوعی در شهر کوالالامپور به چشم می خورند که به تنهایی یکی از جذابیت های پایتخت مالزی محسوب می شوند.

رزرواسیون بلیط