جاذبه دیدنی لنکاوی

جاذبه دیدنی لنکاوی

لنکاوی دارای طبیعت بسیار زیبایی است و با سفر به آن می توانید لذت بخش ترین سفر عمرتان را تجربه کنید. در سفر به لنکاوی می توانید از بکرترین سواحل دیدن کنید و به خلیج هایی مانند تانجونگ، داتای و یا پانتای سنانگ بروید. این جزیره بسیار گسترده است پس خوب است برای گردش در آن، یک وسیله ی نقلیه اجاره کنید.

پل هوایی لنکاوی، داتاران لانگ، تله کابین لنکاوی، تماشای دنیای زیر آب، گونونگ رایا ( بلندترین قله ی لنکاوی)، پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی، پارک دریایی پولائو پایار، موزه سه بعدی هنر در بهشت لنکاوی، پارک تامان لاگندا لنکاوی و آبشارهای تلاگا توجو از بهترین جاذبه دیدنی لنکاوی،این جزیره زیبا محسوب می شوند. پیشنهاد می کنیم چنانچه تور لنکاوی را خریداری کردید، حتما از این جاذبه دیدنی لنکاوی دیدن کنید.

بهترین زمان خرید تور لنکاوی

ماه های شلوغ و های سیزن لنکاوی در ماه دسامبر، ژانویه و فوریه است. ترکیبی از آب و هوای خشک و بدون باران و تعطیلات بازدید کنندگان بسیاری  را به این جزیره می کشاند. همچنین لازم به ذکر است که سال نو چینی، که در ماه ژانویه یا فوریه، از شلوغ ترین ماه های لنکاوی محسوب می شود

در فصل های کم گردشگر، ممکن است که قیمت تور لنکاوی ارزان شود، اما لازم به ذکر است که بسیاری از بخش های داخلی و تفریحی در لنکاوی بسته خواهند شد. از آن جایی که مسافران کمی برای سفر در این زمان ها به لنکاوی می آیند، به عنوان مثال دیگر نمی توانید قایق سواری کنید.

سپتامبر و اکتبر اغلب بارانی ترین ماه های این جزیره محسوب می شوند. یک زمان خوب برای خرید تور لنکاوی و سفر به این جزیره در فصل بین های سیزن و لو سیزن است، . در این زمان شما می توانید روزهای آفتابی لنکاوی را ببینید در صورتی که ساحل را شلوغ نمی یابید.

همان طور که مشاهده کردید، این جزیره ی زیبا که در کشور مالزی قرار دارد، می تواند برای شما تجربه ای لذت بخش از سفرهای خارجی را فراهم سازد. اگر قصد دارید با خرید تور لنکاوی به این جزیره سفر کنید، پیشنهاد ما این است که با همکاران ما در آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره تماس بگیرید و با دریافت راهنمایی های لازم، بهترین تور را با توجه به سلیقه و بودجه ی خود، خریداری نمایید.

رزرواسیون بلیط