دیدنی های مارماریس

دیدنی های مارماریس

مارماریس یکی از شهرهایی که که در کشور ترکیه واقع شده است و از حضور گردشگران استقبال می نماید. این شهر نیز به عنوان بخشی از مناطق دیدنی در تور ترکیه مطرح است.

با آسمان پرستاره پرشیا به معرفی این شهر زیبا در کناره های دریا خواهیم پرداخت تا در تور مارماریس با آمادگی مناسب، از جاذبه های آن لذت برده شود.

مارماریس در حقیقت نام یک شهر بندری در کنار دریای زیبا و آبی مدیترانه است که توانسته از جایگاه مناسبی در صنعت گردشگری کشور ترکیه بهره مند شود.

این شهر زیبای ساحلی طبق سرشماری سال 2010 میلادی جمعیتی در حدود 31 هزار نفر داشته که در فصول حضور گردشگران این عدد به 300 هزار الی 400 هزار نفر نیز میرسیده است.

آب و هوای مدیترانه ای بخش جدایی ناپذیر از وضعیت آب و هوایی این منطقه است. مارماریس دارای تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های بارانی و خنک می باشد.

این شهر دارای دو لنگرگاه اصلی و تعداد زیادی بندر می باشد. این شهر بندری مرکزی برای کشتی رانی و غواصی به حساب می آید.

از شهر بندری مارماریس به صورت منظم کشتی های تفریحی به مقصد جزیره یونانی رودس در تردد هستند.

از دلایل شهرت این شهر زیبا واقع شدن در کنار کوهستان هایی است که به دریا منتهی می شوند و صحنه ها و مناظر بی نظیری را ایجاد می کنند.

مارماریس از کلمه مرمر گرفته شده و علت این نام گذاری وجود معادن سنگ مرمر در این ناحیه می باشد.

از دیدنی های آن باید به غواصی و ورزش های آبی، غاز nimara، سواحل زیبا، ساراندای مارماریس، خرابه های باستانی آمو، جزیره کلئوپاترا، آبشار تورگوت، قلعه مارماریس، پارک آبی آتلانتیس و غیره اشاره کرد.

برنامه های ویژه آسمان پرستاره پرشیا را برای تور مارماریس از همکاران ما دریافت نمایید.

قیمت های ویژه و استثنائی در کنار خدمات رفاهی و تفریحی، این سفر را برای شما به یاد ماندی خواهد نمود.

رزرواسیون

تور مارماریس