آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

افزایش بودجه تبلیغات گردشگری


افزایش بودجه تبلیغات گردشگری

افزایش بودجه تبلیغات گردشگری

افزایش بودجه تبلیغات گردشگری ، وزیر جهانگردی ترکیه گفت وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه با ایجاد یک آژانس توسعه جدید ده برابر بودجه تبلیغاتی خود را افزایش داده است.وی گفت: “ما در سال 2018 بودجه 18 میلیون دلاری برای تبلیغات گردشگری داشتیم ولی امسال، آن را به 180 میلیون دلار افزایش دادیم.

با بزرگتر شدن بخش گردشگری ترکیه، سهم آژانس توسعه گردشگری (TGA) نیز افزایش می یابد.Mehmet Nuri Ersoy گفت با این حال کارهای تبلیغاتی بیشتری را در حوضه گردشگری انجام می دهیم و گردشگران و تورهای گردشگری به ترکیه را بیشتر به خود جذب خواهیم کرد.ارسوی گفت: برندسازی برای افزایش درآمد گردشگری کشور مهم است و تبلیغات ضروری می باشد و باید در یک محیط حرفه ای انجام شود.

پل بسفر استانبول

به گفته ارسوی، وزیر گردشگری و جهانگردی ترکیه گفت این آژانس تازه تأسیس در حال کار بر روی برنامه های تلویزیونی برای تبلیغ گردشگری ترکیه در 20 کشور است.او همچنین بیان کرد TGA با نشنال جئوگرافیک به تولید سه برنامه رسیده است كه زیبایی شهرهای استانبول و آناتولی را به نمایش می گذارد.

با این حال، وزیر بیان کرد که شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورها، از جمله کشورهایی که باعث رونق گردشگری می شوند،بر بخش گردشگری ترکیه تأثیر می گذارد.اثر ویروس کرونا بعد از آوریل و می کاهش می یابد و انتظار می رود تا ژوئیه کاملاً بهبود خواهیم یافت.

او گفت تخمین می زنیم ضررهای ما کمتر از میانگین جهانی باشدو در حال برنامه ریزی برای بهبودی سریع هستیم.اقدامات احتیاطی که هنگام بحران انجام می دهید بعداً ثمره می دهد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109205

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته